Užijte si pobyt v krásné přírodě Jizerských hor jen kousek od Jablonce nad Nisou a vodní nádrže Mšeno. V ceně budete mít kromě ubytování i snídani či polopenzi a neomezený vstup do venkovního bazénu.

O ubytování

Penzion Stará Školka najdete v Jizerských horách v městečku Nová Ves nad Nisou. Jde o skvělé místo na dovolenou s dětmi, pro milovníky turistiky a na příjemný odpočinek v přírodě.

V okolí penzionu na vás čeká celá řada krásných výletních cílů. Vydejte se k rozhledně Nisanka (750 m), ze které uvidíte většinu Jizerských hor i Krkonoše, na vyhlídku Finkstein (5,3 km) nebo na rozhlednu Černá studnice (3 km) s výhledem na hrad Trosky a Bezděz. Opravdu zkušení výletníci se ke zřícenině hradu Trosky (26,6 km) mohou vydat i pěšky. Pro ty méně odvážné je tu třeba zřícenina hradu Frýdštejn (11,5 km) nebo zřícenina hradu Návarov (14,5 km).

Vyrazit můžete také do Jablonce nad Nisou (5 km), kde uvidíte krásnou přehradu, radniční věž a Muzeum skla a bižuterie nebo si projdete Naučnou stezka manželů Jany a Josefa V. Scheybalových se 17 zastaveními věnovanými přírodním a historickým zajímavostem. S dětmi se vydejte třeba do Liberce (18 km), kde se spolehlivě zabaví v aquaparku, ZOO a botanické zahradě.

Zdolat můžete i horu Ještěd (18,1 km) se známým vysílačem. Na Ještědu si navíc v zimě užijete parádní lyžovačku. V okolí se však nacházejí i další skvělé lyžařské areály, například Tanvaldský Špičák (7,5 km) s 10 sjezdovkami, Bedřichov (10 km) či Ski Lucifer v Josefově Dole (12 km) s lyžařskou školou pro malé i velké.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním pokoji Standard s dřevěným nábytkem, televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Vybrat si můžete mezi dvoulůžkovým pokojem s možností přistýlky (ubytuje tak až 3 osoby) nebo větší variantouse dvěma ložnicemi. Ta ubytuje až 5 osob (4 lůžka + 1 přistýlka), a hodí se tak hlavně pro rodiny.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídaně formou bufetu, přes den si můžete dát něco dobrého na zub a točené pivo na terase, večeře se pak servírují a mají dva chody. Součástí penzionu je také bar, lounge a zahrada, kde si můžete užít hezké dny.

Kde budete relaxovat?

V letní sezóně přijde vhod také venkovní bazén, kde se vyřádí děti i dospělí.

Cestujete s dětmi?

Součástí penzionu je dětský koutek vyzdobený krásnými malbami lesních zvířátek.

Penzion Stará Školka

Penzion Stará Školka

Nová Ves nad Nisou 631 , Nová Ves nad Nisou
Česká republika

Provozuje společnost:
B + S Servis, s.r.o. IČ: 25005359


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
1,3 km
Běžkování
1 km

Tipy na výlet

Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou Tip na výlet

Město skla a bižuterie - Jablonec nad Nisou - objevíte v oblasti Jizerských hor, uprostřed široké kotliny vytvořené řekou Nisou. Město plné zeleně zažilo svůj architektonický rozmach až koncem 19. století, díky čemuž nesou místní budovy výrazné prvky secese, funkcionalismu a novorenesance. Prohlédněte si je během procházky centrem, které tvoří tři za sebou položená náměstí.

Navštivte také Muzeum skla a bižuterie, které ve městě původu světoznámých značek jako Swarovski nebo Riedel nemůže chybět. Pokud toužíte po letním odpočinku, zamiřte k přehradě přezdívané “Jablonecké moře”. V zimě doporučujeme vyrazit sem na běžky nebo na lyžovačku do okolních ski areálů.

Liberec
Liberec
Vodní nádrž Josefův Důl
Vodní nádrž Josefův Důl
Jizerské hory
Jizerské hory