• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 50 - 70 Kč/noc dle domluvy

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Klidné ubytování uprostřed horské přírody

Rodinný penzion Lenka stojí v Jizerských horách v obci Josefův Důl. Ubytování nabízí ve dvou až pětilůžkových pokojích, pohodlně se tu tudíž ubytují i rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Každý pokoj je vybavení vlastním sociálním zařízením a TV.

Součástí penzionu je restaurace, která je k dispozici pouze hostům, budete tak mít při snídaních a večeřích klid od případných turistických skupin. Využívat můžete také bar.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ludmila G.)

Ubytování se velmi líbilo. Pokoje slušně zařízené, TV, Wi-Fi, sociální zařízení, postele, pěkný nábytek. Vše čisté. Personál velice milý a vstřícný. Snídaně bohaté, večeře dobré. Překrásné okolí vhodné na procházky, jízdu na kole atd. Lyžařský vlek velice blízko. Mohu doporučit.

Vynikající (Adéla K.)

Penzion čistý, udržovaný, výborná kuchyně, ochotný a milý personál. V okolí krásná příroda, bohužel skoro nikde žádná hospůdka nebo restaurace. V penzionu restaurace otevřena pouze v době snídaní a večeří (měli jsme polopenzi).

Vynikající (Vladimír F.)

Penzion situovaný v krásném prostředí. Velice příjemné nově rekonstruované pokoje a další prostory, příjemný a vstřícný personál, dobrá kuchyně.