Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Szentgotthárd: Tipy na výlet a zajímavá místa

Romantické městečko Szentgotthárd leží na řece Rábě v nejzápadnějším výběžku Maďarska nedaleko hranic s Rakouskem a Slovinskem. Pro své moderní termální lázně se stalo oblíbenou destinací vyznavačů relaxace a odpočinku. Dominantou města je velký barokní kostel s přilehlým anglickým parkem. Navštívit můžete také Aquapark St. Gotthard a muzeum Pavle Ágostona.

Římskokatolický kostel v Szentgotthárdu Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Město Szentgotthárd má na svém území i v okolí mnoho míst, která stojí za návštěvu, na první pohled je však nejpatrnější zdejší římskokatolický kostel s vysokou věží. Zaujme zvláště krásná vnitřní výzdoba od slavných malířů, můžete si však také dopřát netradiční zážitek a zajít na jednu ze zdejších oblíbených bohoslužeb.

Více informací

St. Gotthard Spa & Wellness Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Díky chodníkům z přírodního kamene, palmám a jiným exotickým rostlinám, se budete v St. Gotthard Spa & Wellness cítit jako u Středozemního moře. V zážitkové části lázní vás čekají bazény s termální vodou, děti jistě ocení množství skluzavek a jiných atrakcí, dětský koutek a venkovní hřiště. Celodenní vstupné vás vyjde na 3 300 HUF (cca 290 Kč).

Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 3 tipů

Szentgotthárd: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty