Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Štýrsko: Tipy na výlet a zajímavá místa

Štýrsko je nejzelenější rakouskou spolkovou zemí a nadchne vás majestátnými vrcholy hor i údolími. Na severu regionu se nachází Dachstein, Gesäuse a Hochschwab s horskými jezery, loukami a salašemi. V mírnější krajině na jihu se daří vyhlášeným místním jablkům, dýním a vínu. Krásy místní přírody můžete obdivovat při alpském lyžování, běhu na lyžích, výletech pěšky i na kole, dokonce i při hraní golfu. Najdete zde také dvě památky ze Seznamu světového dědictví UNESCO. Zapsány na něm jsou Semmeringská železnice a okolní krajina v Horním Štýrsku a také starobylé centrum města Štýrský Hradec se zámkem Eggenberg.

Bad Mitterndorf Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Bad Mitterndorf je městečko v údolí Hinterbergertal, leží ve stínu horských masivů a nabízí spoustu možností zábavy. Kromě nových termálních lázní naleznete v městečku s krásným výhledem také spoustu restaurací a kaváren s typickou alpskou atmosférou. Okolo Bad Mitterndorfu leží nespočet turistických stezek a cyklistických tras, přírodu ozvláštňují četná průzračná jezera, která rozhodně stojí za vidění v jakémkoli ročním období.
Více informací

Jezero Grundlsee Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Alpské jezero Grundlsee se rozkládá na více než 4 kilometrech čtverečních ve štýrské části oblasti zvané Solná komora. Vodní hladina působí klidně sevřená mezi lesy a horskými stěnami, hloubka jezera je 64 m a voda v něm je natolik kvalitní, že se dá i pít. Okolí jezera vybízí k mnoha výletům, například k farnímu kostelu sv. Pavla nebo do lázeňského městečka Bad Aussee. Podvodní svět jezera je velmi oblíbený u potápěčů a rybářů, suchozemce může zlákat naučná geo stezka.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 58 tipů

Štýrsko: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK