Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Štýrsko: Tipy na výlet a zajímavá místa

Štýrsko je nejzelenější rakouskou spolkovou zemí a nadchne vás majestátnými vrcholy hor i údolími. Na severu regionu se nachází Dachstein, Gesäuse a Hochschwab s horskými jezery, loukami a salašemi. V mírnější krajině na jihu se daří vyhlášeným místním jablkům, dýním a vínu. Krásy místní přírody můžete obdivovat při alpském lyžování, běhu na lyžích, výletech pěšky i na kole, dokonce i při hraní golfu. Najdete zde také dvě památky ze Seznamu světového dědictví UNESCO. Zapsány na něm jsou Semmeringská železnice a okolní krajina v Horním Štýrsku a také starobylé centrum města Štýrský Hradec se zámkem Eggenberg.

Tauplitz Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Region Tauplitz sahá až do nadmořské výšky před 2 000 m n. m. a rozhodně má co nabídnout v podobě krásné horské přírody a dokonalého klidu. Oblíbené cyklotrasy vedou od zámku Trautenfels v Ennstal přes rašeliniště Laasen a národní chráněnou oblast Ödense. Dostat se po nich můžete až k Hallstattskému jezeru. Po turistických trasách můžete zase poznávat místní ledovcová jezera, louky a nádherné výhledy například z vrcholů Tranweng, Almkogel a dalších.

Více informací

Bad Mitterndorf Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Bad Mitterndorf je městečko v údolí Hinterbergertal, leží ve stínu horských masivů a nabízí spoustu možností zábavy. Kromě nových termálních lázní naleznete v městečku s krásným výhledem také spoustu restaurací a kaváren s typickou alpskou atmosférou. Okolo Bad Mitterndorfu leží nespočet turistických stezek a cyklistických tras, přírodu ozvláštňují četná průzračná jezera, která rozhodně stojí za vidění v jakémkoli ročním období.

Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 62 tipů

Štýrsko: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty