Odpočinek v prostředí 4* hotelu v centru Nitry

Hotel Capital **** nabízí ubytování v centru Nitry jen kousek od Nitranského hradu a patří k nejluxusnějším hotelům ve městě.

Pokoje jsou klimatizované a zařízené v zámeckém stylu. K vybavení pokoje patří TV, pracovní stůl, minibar, trezor a vlastní koupelna s WC, sprchou nebo vanou, toaletními potřebami a fénem. Některé pokoje mají také balkón.

V hotelové restauraci se podávají snídaně formou bufetu a jídla italské i mezinárodní kuchyně. Hosté hotelu mají automaticky slevu 10 % na stravování v restauraci.

Odpočinek si dopřejete v hotelovém wellness, kde najdete bazén s protiproudem, vířívku, finskou saunu i relaxační zónu. Váš odpočinek zpestří i nabídka masáží.

Dodatečné info

 • Dítě do 11,9 let zdarma včetně ubytování a snídaně.

 • Druhé dítě nebo další dospělá osoba 10 €/noc včetně ubytování a snídaně.

 • Místní poplatek 0,70 €/osoba/noc.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Nitranský hrad

Nitranský hrad

Zavítejte do zachovalého hradního komplexu v Nitře. Hrad stojí na místě starého slovanského hradiště, první zmínka o něm pochází z 9. století. Hrad má několik expozic, projít si můžete hradní areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézní muzeum, Kazematy a Hradní věž. Z ní se vám naskytne nádherný výhled na celé město.

Termální park Nitrava

Termální park Nitrava

Thermalní park Nitrava najdete v příjemném prostředí obce Poľný Kesov, která je vzdálená 15 km od Nitry. Park je otevřený po celý rok a nabízí zábavu pro malé i velké. Navštivte ze tří bazénů - zážitkový bazén je doplněn o zábavné chrliče vody, dětský bazén má vodní hříbek a poslední třetí bazén je plavecký. V místním wellness si odpočinete v sauně, k dispozici je vám finská, parní a infra sauna. Můžete také využít služeb profesionálních masérů.

Vodní nádrž Sĺňava

Vodní nádrž Sĺňava

Vodní nádrž Sĺňava je jednou z nejznámějších letních rekreačních oblastí. Pro milovníky vody je zde kromě koupání také možnost windsurfingu, vodního lyžování, kanoistiky, jachtingu, člunkování. Vyžití zde najdete i na podzim či na jaře. Kolem přehrady je vybudovaná i dvanáctikilometrová asfaltová trasa pro pěší i cyklisty. Atrakcí nádrže Sĺňava je uměle vybudovaný tzv. ptačí ostrov, který je chráněnou přírodní rezervací zapsanou na seznamu UNESCO.