Podhajská, to je léčivá termální voda, příjemné prostředí a hlavně relaxace. Penzion U Vodníka III nabízí ubytování jen 300 metrů od areálu populárního koupaliště. Těšte se také na snídaně či polopenzi, odpočinek ve vířivce, přístrojovou masáž dle výběru i 15% slevu v restauraci U Vodníka II na koupališti.

O ubytování

Penzion U Vodníka III v Podhájské nabízí hostům ubytování, díky kterému si dovolenou v oblíbeném lázeňském městě užijete na maximum. Tento penzion je nový a moderně vybavený a na koupaliště se odsud dostanete během asi 5 minut chůze. Kromě relaxu v termální léčivé vodě budete mít ideální příležitost prozkoumat krásy okolí.

Navštivte třeba miniskanzen s fontánou (800 m) či zříceninu Mariánska Čeľaď (4,4 km). Na kole se pak dostanete do přírodní rezervace Žitavský luh (13,1 km), kde v současnosti žije více než 100 druhů ptáků. K jejich pozorování slouží dřevěná rozhledna a projít si můžete i 3,5 km dlouhý naučný chodník. Za návštěvu stojí také Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,5 km), kde se můžete podívat, jak se v této oblasti žilo před více než 100 lety.

Výlet si udělejte také do Arboreta Mlyňany (30,8 km), které bylo založeno v roce 1892 a na ploše cca 60 ha tu roste přibližně 2 300 druhů domácích i cizokrajných dřevin. Kromě krásných stromů uvidíte i romantický zámeček z 19. století. V dojezdové vzdálenosti na vás čeká také Solná jeskyně ve Starém Tekově (27,8 km), jejíž návštěva je vhodná zejména pro osoby s dýchacími, kožními a jinými zdravotními potížemi. Popřípadě navštivte cca 30 km vzdálenou Levici se všemi jejími klenoty.

Kde budete spát?

U Vodníka se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním balkonem, navíc můžete využívat i střešní terasu. K vybavení pokoje patří také TV, lednička, rychlovarná konvice a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha).

Na čem si pochutnáte?

Pokud dostanete chuť na něco dobrého, zajděte si do restaurace U Vodníka přímo v areálu termálního koupaliště, kde budete mít na výběr z různých druhů pokrmů – od sladkého až po kus šťavnatého masa.

Penzion U Vodníka

Penzion U Vodníka

Železničná 307/27 , Podhájska
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Peter Miček IČ: 17742498


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Restaurace
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,8 km

Tipy na výlet

Termální koupaliště Podhájská

Termální koupaliště Podhájská Tip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou – sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Více informací
Římské lázně v Podhájské
Římské lázně v Podhájské
Levický hrad
Levický hrad
Skalní obydlí Brhlovce
Skalní obydlí Brhlovce