Obklopte se luxusem a využívejte všechny výhody Hotelu Kudowa ****. Čeká vás polopenze v elegantní restauraci, wellness s vířivkou a saunami i fitness v ceně. To vše blízko přírody i lázní jen 5 minut od hranic.

Objevte lákadla okolních hor a lázní

Nezapomeňte také vyjít na čerstvý vzduch a pokochat se nedalekými Stolovými horami. A pokud by vám hotelové wellness nestačilo nebo byste rádi vyzkoušeli něco nového, navštivte i Lázně Kudowa Zdrój. Vstup do lázeňského parku s jezírkem se nachází jen 200 m od Hotelu Kudowa ****.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivana E.)

Pobyt v hotelu Kudowa předčil naše očekávání, dostali jsme lepší pokoje než jsme si zaplatili, bohaté snídaně a večeře formou bufetu byly super. Wellness neomezený, personál velmi příjemný a ochotný a hlavně jsme se domluvili česky. Každý den úklid, TV s českými programy. Není co vytknout.

Vynikající (Hana B.)

Hotel je pěkný (počet hvězdiček odpovídá). Restaurace byla velmi kvalitní - jídlo velmi chutné, dostatečné množství. Voda k večeři byla samozřejmost. Wellness má pěkný bazén. Saunování není nic moc - sauny jsou malé (někdy mohou být při takovém množství ubytovaných plné. Byli jsme mimo sezónu, tak se nám to nestalo). Chybí odpočívárna. Městečko je pěkné (doopravdy lázeňské). V okolí je národní park Stolové hory. My jsme navštívili jedno skalní město (Bledé skaly) - a to se nám moc líbilo. Lidem se nám podařilo vyhnout, ale před a za námi ro byl autobus za autobusem.

Skvělé (Ludmila G.)

Hotel je velmi příjemný. Bazén sice menší, ale splnil očekávaní. Vířivka byla toho času nefunkční. Sauna v provozu. Jídlo velice dobré a chutné. Městečko Kudowa je lázeňské. Pěkný park s promenádou. Moc se nám tam líbilo.

Vynikající (Zdenka P.)

Pobyt březen 2019. Maximální spokojenost se všemi službami za nás i za přátele, s kterými jsme pobyt absolvovali, určitě se vrátíme, můžeme doporučit.

Vynikající (Jiří C.)

Prostředí nádherné, služby na úrovni, dokonce pracovnice zajistila ochotně i léky pro přejedeného jedlíka. Jazyková bariéra neexistovala.

Skvělé (Kamila H.)

Hotel Kudowa skvělé ubytování i jídlo. Jediná výtka - nebezpečně kluzká podlaha ve wellness, žádné zábradlí při vstupu do vířivky. Pro staršího nebo pohybově omezeného návštěvníka obtížné.

Vynikající (Majka B.)

Hotel je malý, útulný, čistý, vkusně zařízený. Starší vybavení nic, co by vadilo. Personál ochotný a vstřícný. Polopenze byla chuťově dobrá. Pokoje malinkatý, ale čistý. Jediná výtka by asi byla, vše jde slyšet v pokoji. Vedle je hned malinká sjezdovka (s pomou) a pod hotelem je sedačková lanovka. Příroda krásná.

Vynikající (Jana K.)

Pobyt byl příjemný, prostředí v hotelu odpovídalo 4*, wellness a bazén v naprostém pořádku. Snídaně velice bohaté se širokým výběrem včetně zeleniny a ovoce. Večeře byly slabší průměr. Personál v hotelu byl velice ochotny.

Vynikající (Marie K.)

Hotel umístěn v blízkosti centra na klidném místě, poskytnuté služby zcela odpovídaly nabídce, personál velmi ochotný, byl nám z důvodu menšího obsazení hotelu poskytnut pokoj v hlavní budově bez zvýšení ceny, jídlo i obsluha vynikající.

Skvělé (Miroslav J.)

Prostředí hotelu dobré, strava velmi dobrá, wellness nebyl uspokojivý /nefunkční vířivka, nefunkční cvičící stroje/. Personál hotelu ochotný.