• Domácí mazlíček za poplatek 30 zł/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní ubytování kousek za hranicemi

Opustit uspěchanou realitu, relaxovat a cítit se skvěle. K tomuto snu vám snadno pomůže Hotel Kudowa **** v lázeňském městě Kudowa-Zdrój jen pět minut jízdy od českých hranic.

Hotel je plně klimatizovaný a nabízí ubytování v komfortních pokojích ve dvou budovách. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a fénem, dále zde najdete telefon, minibar, TV, trezor a samozřejmostí je i WiFi připojení. Můžete si vybrat pokoje Standard a Superior v hlavní budově, kde se nachází výtah, nebo pokoje Standard v druhé budově, která nemá výtah a pokoje jsou v prvním patře.

Polopenzi si vychutnáte v elegantním prostředí místní restaurace, kde ochutnáte regionální polské speciality. Poté si zajděte na skleničku a poslech hudby do Lobby baru.

Relaxujte ve wellness

To pravé vytržení od každodenního stresu vám přinese wellness. Můžete si zaplavat v bazénu, rozjímat ve vířivce nebo své tělo vystavit pozitivním účinkům suché, infra a parní sauny. Zavítejte také do hotelového fitness.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra K.)

Tento hotel i městečko bych doporučila všem. Výborné jídlo, ochotný a milý personál. Pokoje byly každý den uklizené, doplněná voda. Wellness pěkné, čisté, bazén příjemně teplý.

Vynikající (Rudolf H.)

Prostředí hotelu hezké, čisté upravené. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Strava byla bohatá, čerstvá a chutná. Wellness super. Personál hotelu vstřícný, ochotný, příjemný. Doporučujeme návštěvu místních cukráren. Procházku v lázeňském parku.

Vynikající (Ivana P.)

Naprosto identické prostředí fotografií a skutečnosti, dlouho se mi nestalo, že uveřejnili skutečné fotky a ne jen ty z mimořádného prostředí