Hotel Kudowa ****

Hotel Kudowa ****

Pogodna 16, Kudowa Zdrój
Polsko

Provozuje společnost:
Zaklad Produkcyjno-Handlowo-Uslugowy „MIRO” Jacek Grzadkowski IČ: 366621585


+48 74 866 50 00

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
0,7 km
Sjezdovka
2 km

O ubytování

Hotel Kudowa **** najdete v lázních Kudowa-Zdrój jen pět minut jízdy od českých hranic. Jde o místo jako stvořené k relaxaci, ale i k aktivnímu trávení dovolené. Do lázeňského parku dojdete doslova během minuty, necelý kilometr od hotelu pak najdete Aqua Park Wodny Świat se saunovým světem či lanový a zábavní park s mnoha atrakcemi.

K dalším oblíbeným místům ve městě patří jízdárna Rancho Montana (3,1 km), kostnice Kaple lebek (1 km), Muzeum hraček Bajka (550 m) a Muzeum minerálů (400 m). Máte navíc jedinečnou příležitost seznámit se s historií, kulturou a tradicí této pohraniční oblasti, v Muzeu lidové kultury (5,6 km), Muzeu starých řemesel (260 m) nebo na Stezce mizejících profesí (1,6 km), spojené s ochutnávkou selského chleba se sádlem.

Hotel nabízí skvělé umístění mezi oblíbenými cyklostezkami s různou obtížností. Vyzkoušejte nově otevřené singletracky v Brzozówě (4 km), které jsou součástí největší sítě tras v Evropě – Singletrack Glacensis. Na pěší či cyklovýlet se vydejte na Bludné skály (10 km), do Stolových hor (10 km) či na Velkou Hejšovinu (12 km). Milovníky zimních sportů pak jistě potěší blízká sjezdovka s vlekem (2 km) či oblíbený Ski areál Zieleniec (25 km).

Kde budete spát?

Hotel je plně klimatizovaný a nabízí ubytování v komfortních pokojích ve dvou budovách – hlavní a vedlejší. Hlavní budova A je bezbariérová, vedlejší budova B je vzdálená cca 40 m a bezbariérová není. Všechny pokoje jsou vybavené televizí, telefonem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem.

  • Pokoj Standard v budově B měří 19 m² a je vybavený 2 lůžky (90x200 cm, mohou být spojená do manželské postele) a rozkládacím křeslem, které poslouží i jako přistýlka (80x190 cm).

  • Pokoj Standard v budově A má plochu 16-17 m² a najdete v něm manželskou postel (160x200 cm) nebo 2 samostatná lůžka (90x200 cm), přistýlka zde není možná. Některé z pokojů mohou mít i balkon.

  • Pokoj Superior v budově A je prostorný (24 m²) a může mít i vlastní balkon. V pokoji jsou 2 postele (100x200 cm, mohou být spojené) a rozkládací pohovka, na které lze ustlat přistýlku (145x195 cm).

Na čem si pochutnáte?

V elegantní hotelové restauraci nabízejí především polské regionální speciality. Součástí restaurace je příjemná terasa, která je ideálním místem pro aromatickou ranní kávu nebo osvěžující drink během krásných dní. Za odpočinkem a zábavou se skleničkou v ruce vyrazte do Drink Baru, k posezení a sledování sportů nebo poslechu hudby zve také hotelové lobby.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness snadno zapomenete na všechny starosti všedních dní. Můžete si zaplavat v bazénu s mnoha atrakcemi, relaxovat ve vířivce nebo své tělo vystavit pozitivním účinkům suché a infra sauny. Zavítejte také do fitness, nebo si dopřejte jednu z mnoha procedur jako jsou masáže, kosmetická ošetření a další.

Cestujete s dětmi?

Skvěle postaráno budete během pobytu také o děti. Čeká na ně herna plná hraček, kde si lze zahrát i stolní fotbal či tenis nebo hru na konzoli. Za příznivého počasí si děti užijí spoustu zábavy na čerstvém vzduchu na venkovním hřišti s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a dalšími atrakcemi.