Hotel Kudowa ****

Hotel Kudowa ****

Pogodna 16, Kudowa Zdrój
Polsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
0,7 km

O ubytování

Hotel Kudowa **** najdete v lázních Kudowa-Zdrój jen pět minut jízdy od českých hranic. Do lázeňského parku dojdete doslova během minuty. Hotel nabízí skvělé umístění mezi oblíbenými cyklostezkami s různou obtížností. Na výlet se vydejte do kostnice Kaple lebek (1 km), na Bludné skály (10 km), do Stolových hor (10 km) či na Velkou Hejšovinu (12 km). Milovníky zimních sportů potěší blízká sjezdovka s vlekem (2 km) či oblíbený Ski areál Zieleniec (25 km).

Kde budete spát?

Hotel je plně klimatizovaný a nabízí ubytování v komfortních pokojích ve dvou budovách - v hlavní a vedlejší. Všechny pokoje jsou vybavené televizí, telefonem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem. V hlavní budově, která je navíc bezbariérová, najdete pokoje Standard (bez možnosti přistýlky) a Superior (s možností 2 přistýlek). Ve vedlejší budově, která není bezbariérová a leží 100 m od hlavní budovy, jsou k dispozici pokoje Standard s možností 1 přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

V elegantní hotelové restauraci nabízejí polské regionální speciality. Ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu. Brzké večeře mají dle obsazenosti bufetovou, nebo servírovanou podobu. Součástí restaurace je příjemná terasa, která je ideálním místem pro aromatickou ranní kávu nebo osvěžující drink během krásných dní. Za odpočinkem se skleničkou v ruce a poslechem hudby vyrazte do lobby baru.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness snadno zapomenete na všechny starosti všedních dní. Můžete si zaplavat v bazénu s mnoha atrakcemi, relaxovat ve vířivce nebo své tělo vystavit pozitivním účinkům suché, infra a parní sauny. Zavítejte také do fitness, nebo si dopřejte jednu z mnoha procedur jako jsou masáže, kosmetická ošetření a další.

Cestujete s dětmi?

Skvěle postaráno budete během pobytu také o děti. Čeká na ně herna plná hraček, kde si lze zahrát i stolní fotbal či tenis nebo hru na konzoli. Za příznivého počasí si děti užijí spoustu zábavy na čerstvém vzduchu na venkovním hřišti s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a dalšími atrakcemi.