• Domácí mazlíček za poplatek 35 zł/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní ubytování kousek za hranicemi

Opustit uspěchanou realitu, relaxovat a cítit se skvěle. K tomuto snu vám snadno pomůže Hotel Kudowa **** v lázeňském městě Kudowa-Zdrój jen pět minut jízdy od českých hranic.

Hotel je plně klimatizovaný a nabízí ubytování v komfortních pokojích ve dvou budovách. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a fénem, dále zde najdete telefon, minibar, TV, trezor a samozřejmostí je i WiFi připojení. Můžete si vybrat pokoje Standard a Superior v hlavní budově, kde se nachází výtah, nebo pokoje Standard v druhé budově, která nemá výtah a pokoje jsou v prvním patře.

Polopenzi si vychutnáte v elegantním prostředí místní restaurace, kde ochutnáte regionální polské speciality. Poté si zajděte na skleničku a poslech hudby do Lobby baru.

Relaxujte ve wellness

To pravé vytržení od každodenního stresu vám přinese wellness. Můžete si zaplavat v bazénu, rozjímat ve vířivce nebo své tělo vystavit pozitivním účinkům suché, infra a parní sauny. Zavítejte také do hotelového fitness.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Mgr. Monika D.)

Velmi spokojeni. Tip na výlet: překrásná krajina v národním parku Stolových hor. Trasy srozumitelně značené, doporučuji z Karlow - do 10km od Kudowa - Zdroj. V lázeňském parku ochutnejte místní léčivý pramen!

Vynikající (Eva K.)

Byla jsem velmi spokojená. Pobyt obsahoval vše, co bylo na kuponu uvedeno. V hotelu vše perfektní, ubytování čisté, lednička a varná konvice na pokoji, v Tv české programy.

Vynikající (Jaroslava K.)

Vše bylo naprosto perfektní! Strava, služby, ubytování, personál, prostě nemělo to chybu. Určitě se vrátíme! Krobovi