• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 30 zł/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní ubytování kousek za hranicemi

Opustit uspěchanou realitu, relaxovat a cítit se skvěle. K tomuto snu vám snadno pomůže Hotel Kudowa **** v lázeňském městě Kudowa-Zdrój jen pět minut jízdy od českých hranic.

Hotel je plně klimatizovaný a nabízí ubytování v komfortních pokojích ve dvou budovách. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a fénem, dále zde najdete telefon, minibar, TV, trezor a samozřejmostí je i WiFi připojení. Můžete si vybrat pokoje Standard a Superior v hlavní budově, kde se nachází výtah, nebo pokoje Standard v druhé budově, která nemá výtah a pokoje jsou v prvním patře.

Polopenzi si vychutnáte v elegantním prostředí místní restaurace, kde ochutnáte regionální polské speciality. Poté si zajděte na skleničku a poslech hudby do Lobby baru.

Relaxujte ve wellness

To pravé vytržení od každodenního stresu vám přinese wellness. Můžete si zaplavat v bazénu, rozjímat ve vířivce nebo své tělo vystavit pozitivním účinkům suché, infra a parní sauny. Zavítejte také do hotelového fitness.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vladimír J.)

Prostředí hotelu včetně ubytování ve vedlejší budově se nám líbilo. Strava (snídaně a večeře formou bufetu) byla naprosto výborná jak výběrem, tak kvalitou. Personál v celém hotelu je vstřícný a ochotný. Každý den jsme dobře využívali nabídku wellness (bazém a saunu), méně jedinou výřivku, která byla prakticky neustále obsazená. Ve volném čase je možné podnikat procházky do lázeňských parků a hezkého okolí.

Vynikající (Iveta ?.)

Z pobytu jsme byli nadšeni. Jídlo bylo na 1*. Jediné co trochu pokulhávalo byl bazén, teplota 26 st. a bublinky a trysky nějak nefungovaly. Personál příjemný a ochotný. Bydleli jsme ve vedlejší budově, kde je větší klid. Do hlavního hotelu na welness jsme mohli přecházet v županech.

Vynikající (Vojtěška K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni - vybavení pokoje, hotelové služby, jídlo, wellness, bazén... Ocenili jsme i pěkné prostředí okolo hotelu - květinová úprava, čistota... Pobyt jsme si užili a už přemýšlíme, kdy se tam vrátíme!