Pobyty v termálních lázních v Budapešti

Za lázeňským relaxem do hlavního města? V Budapešti je to samozřejmostí! Vydejte se na pobyt do maďarské metropole na Dunaji a kromě poznávání místních památek a kuchyně se oddejte také relaxu v léčivé vodě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Aquincum mi jen dokázal, že Budapešť si jde užít i za horšího počasí. Na celodenní obchůzky nás připravila skvělá snídaně, ze které si vybere opravdu každý. Po návratu na nás pak čekaly termální bazény, které nás příjemně prohřály. Pokoj byl velmi luxusní a na postelích se moc dobře spalo. Příjemným překvapením byla také láhev červeného vína, kterou jsme si vychutnaly za výhledu na noční Dunaj. Z okolních výletů rozhodně doporučuji navštívit Markétin ostrov, který se nachází přímo naproti hotelu. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tým


Procházejte se po nábřeží Dunaje, zastavte se na pikantní guláš nebo na vyhlášený Dobošův dort a hlavně si s sebou nezapomeňte vzít plavky. V Budapešti je totiž budete potřebovat i v samotném centru města. Přímo v něm vyvěrá množství termálních pramenů, a tak zde najdete hned několik areálů termálních lázní. Během dovolené v termálních lázních v Budapešti vás tak čeká i pořádná dávka relaxace.

Užijte si pobyt v Budapešti na maximum – s lázněmi i památkami

Co vidět v Budapešti? Jednoznačně se neobejde bez návštěvy těch nejvýznamnějších památek. Vydejte se proto i vy na prohlídku impozantní budovy parlamentu, procházejte se po areálu Budínského hradu a zamiřte i na pohádkovou Rybářskou baštu. O odpočinek se pak postarají četné termály přímo v centru. Mezi ty nejoblíbenější patří „královské lázně“ Király a dále lázně Gellért se secesním interiérem či jeden z největších lázeňských komplexů v Evropě – Széchenyi. Chcete si užívat odpočinek v budapešťských lázních každý den dovolené? Vypravte se na pobyt do hotelu přímo propojeného s termály** a užívejte si relaxaci bez omezení.

Maďarsko je známé jako ráj termálních lázní a wellness pobytů. Dokonalý pobyt v lázních na vás tak čeká i přímo v hlavním městě Budapešti. Pokud ovšem předem víte, že se do maďarské metropole vydáváte spíše za jinými zážitky a na lázně vám nevyjde čas, zarezervujte si alespoň pobyt s wellness. Saunu, vířivku anebo bazén pak budete mít přímo v hotelu. Uvidíte, že po celodenních výletech a nasávání atmosféry vám odpočinek v hotelovém wellness přijde vhod.