Pobyty v Německu pro dva

Většina turistů zná z Německa především slavná města jako Berlín, Drážďany či Mnichov. K objevování je toho ale v Německu ještě mnohem víc: krásná příroda a nespočet kulturních a historických památek. Vydejte se na pobyt v Německu ve dvou a objevte všechny tyto krásy.

Načítám nabídky...


Láká vás aktivní dovolená plná pohybu, nebo spíše odpočinek v termální vodě či na sluníčku? V Německu si můžete užít obojí. Cestovatelské zážitky je nejlepší sdílet, a tak se vydejte na dovolenou v Německu ve dvou. S kamarádem, kolegou nebo členem rodiny si pobyt užijete dvojnásob!

Do Německa v jakémkoliv ročním období

I když všechny krásy Německa rozhodně nelze ani spočítat, o některých se číslený údaj najít dá. Pokud patříte mezi milovníky kulturních zajímavostí a milujete navštěvování hradů, zámků, památek a galerií, určitě vás nadchne, že se v Německu nachází úctyhodných 51 památek zapsaných na Seznamu UNESCO. Mezi ty nejznámější patří Würzburská rezidence stojící ve stejnojmenném městě, opatství Lorsch či klášter Maulbronn ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko.

Milovníci turistiky, cykloturistiky či běžkování mohou zamířit do 16 národních parků, které jsou protkány turistickými trasami s nejrůznějším převýšením. Ať už se ale do Německa vydáváte za čímkoli, dopřejte si i znamenitý odpočinek. Stačí si zarezervovat pobyt v hotelu s vlastním wellness centrem a o dokonalý relax máte postaráno. K oddechu lákají také německé lázně a aquaparky.

Německo je také oblíbeným místem lyžařských pobytů. Blízkost německých hor hned za hranicemi Česka oprávněně láká do těchto končin mnoho českých i slovenských lyžařů a vyznavače zimních sportů. Ty nejbližší sjezdovky objevíte v Krušných horách, které se na německé straně nazývají Erzgebirge. Vzdáleností ani kvalitou lyžařských středisek a služeb nezaostávají ani hory Bavorského lesa sousedící se Šumavou. Chystáte se letos na pořádnou lyžovačku, o jaké se vám už dlouho ani nesnilo? Zopakujte si bílý kodex díky našemu článku a užijte si svou zimní dovolenou na maximum.