Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Miskolc: Tipy na výlet a zajímavá místa

Ve městě Miskolc se nachází unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Můžete se těšit na netradiční koupání v jeskyních s léčivou termální vodou. Kromě lázní zde najdete také mnoho muzeí a historických památek. Oblíbenými turistickými místy jsou hrad Diósgyőr, kostel Avas se zvonicí a nedaleká rozhledna, ze které uvidíte město jako na dlani. Ve městě je také zoologická zahrada a lidová zahrada Népkert, což je travnatá plocha přímo v centru města obklopená nádhernými klasicistními domy. Za vidění stojí také krápníkové jeskyně Szeleta, Anna a Szent István.

Jeskynní lázně Miskolctapolca Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní **jeskynní lázně Miskolc Tapolca**. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit **místní unikátní termální vodou** o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je **otevřený celoročně** a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů. ###V lázních najdete: - 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C - Římský bazén v jeskyni - Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall) - Dětský bazén - 3 venkovní dětské bazény - Otevřený zážitkový jezerní bazén - Otevřený mušlový plavecký bazén Místní termální voda pomáhá zejména **při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních**. Celodenní vstup pro **dospělou osobu stojí 2 600–3 600 HUF** podle sezóny.
Více informací

Město Miskolc Nejoblíbenější výlet v lokalitě

**Miskolc** je nádherné **maďarské město**, které se může pochlubit dlouhou historií a mnoha turistickými zajímavostmi. Svým návštěvníkům nabízí nespočet míst a aktivit, díky nimž si zde užijete **různorodou, aktivní dovolenou**. Ačkoli je Miskolc **třetí největší maďarské město**, najdete v jeho okolí krásnou přírodu, která stojí za prozkoumání –⁠ třeba s pomocí **úzkokolejní lesní železnice**, která na trase Miskolc – Diósgyőr – Lillafüred – Garadna spojuje to **nejzajímavější z regionu**. ###Co nevynechat při návštěvě Miskolce? - **Jeskynní lázně Miskolc Tapolca**, netradiční koupání v jeskyni s léčivou termální vodou - **Gotický kostel Avas** se zvonicí z 16. století, tyčící se na hoře Avas - Bohatě zdobený **ortodoxní řecký kostel** na náměstí Deák tér - **Hrad Diósgyőr** se čtyřmi typickými věžemi, který byl v minulosti dokonce sídlem maďarské královny - Místní **krásnou ZOO**, která je zároveň nejstarší ZOO v Maďarsku - **Lidovou zahradu Népkert**, travnatou plochu obklopenou klasicistními domy přímo v centru města - Nádhernou **rekreační oblast Lillafüred** vzdálenou 12 km od Miskolce
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 6 tipů

Miskolc: Tipy na výlet

Články, které by vás mohly zajímat

5 důvodů, proč byste měli navštívit Miskolc

5 důvodů, proč byste měli navštívit Miskolc

 • TIPY TÝMU TRAVELKING, TO NEJLEPŠÍ
 • 11. 4. 2019

Miskolc - to nejsou jen jeskynní lázně. Třetí největší město Maďarska nabízí historické památky a krásná místa na výlety pro dvojice i rodiny s dětmi. Na pobyt sem se rozhodně budete rádi vracet.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK