Užijte si parádní pobyt v maďarské metropoli. Ubytováni budete ve tříhvězdičkovém hotelu přímo v srdci Budapešti, všechny skvělé památky, restaurace a lázně budete mít na dosah. V ceně budete mít snídaně formou bufetu. Děti do 6 let mají navíc ubytování i snídani zdarma.

Ubytování v centru Budapešti

City Hotel Matyas *** se nachází v historické budově přímo v samotném centru Budapešti. Kromě perfektní lokality nabízí pohodlné pokoje, 24 hodin otevřenou recepci, možnost úschovy zavazadel a milý personál.

Ubytováni budete v pokojích Standard, které jsou komfortně zařízené ve světlých barvách a mají vlastní koupelnu se sprchou. V pokoji je manželská postel, anebo dvě oddělená lůžka, dále klimatizace, satelitní TV, telefon, WiFi připojení a lednice. Chcete si pobyt užít ještě více? Připlaťte si pokoj s romantickým výhledem na Dunaj. Pro milovníky maximálního pohodlí je tu pak prostornější Superior pokoj se smart televizí, trezorem a příslušenstvím na přípravu kávy a čaje.

Stylová restaurace ve sklepení

Každé ráno se v jídelně těště na bohaté snídaně formou bufetu, které vám dodají dostatek energii na poznávání krás maďarské metropole.

Přímo v hotelu najdete restauraci Mátyás Pince, což v překladu znamená Matyášův sklep. Restaurace byla otevřena již v roce 1904 a jméno nese po maďarském králi, jehož životní příběh je tu vyobrazen na nástěnných malbách. Vychutnejte si pravou maďarskou pohostinnost v historickém prostředí restaurace a ochutnejte místní speciality a vína. Každý večer si zde užijete folklórní taneční show, o víkendech pak hudební vystoupení populárního Vilmose Lakatose a jeho kapely.

Tipy na výlet

Lázně Gellert

Ve velkolepých prostorech téměř 100 let starých lázní najdete bazén s termální vodou, krytý bazén s perličkovou koupelí, venkovní bazén s termální vodou, vířivku, saunu, solárium a parní lázně.

Termální léčivá voda v lázních Gellert je vhodná pro léčbu kloubních a srdečních onemocnění, potíží s krevním oběhem i dýchacím ústrojím.

Nadchne vás i bohatá nabídka wellness služeb, mezi které patří osvěžující a thajské masáže, kosmetika, manikúra a pedikúra.

Celodenní vstup o víkendu pro dospělého stojí 5 700 HUF (cca 490 Kč), přes týden 5 500 HUF (cca 460 Kč). Lázně jsou otevřené každý den od 6:00 do 20:00 hodin.

Královský palác

V historii mnohokrát obléhaná a rekonstruovaná budova je jedním z nejvýraznějších a nejvýznamnějších prvků Budapešti. Nejen palác samotný, ale také jeho okolí plné soch a dalších uměleckých děl přímo lákají k dlouhé návštěvě. Uvnitř jsou k vidění různé expozice historických artefaktů souvisejících s dějinami města i celého Maďarska.

Budapešť

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům.

City Hotel Matyas ***

Március 15. tér 8, Budapešť
Maďarsko

+36 1 3384711

reservations@cityhotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno