Relaxace a odpočinek v termálních lázních

Lázně Széchenyi (10 km/30 minut autem od hotelu) nabízí vnitřní i venkovní plavecké a odpočinkové bazény, vířivku, komory s párou, sauny a nespočet léčebných i relaxačních procedur.

Pokud byste se chtěli do lázní vrátit další den, celodenní vstupné pro dospělého stojí 5 400 HUF (cca 470 Kč). Masáže si můžete zakoupit na 20 nebo 50 minut. Celodenní vstup si můžete užívat už od brzkého rána až do pozdního večera.

Budapešť, město plné kultury a historie

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a je velice oblíbená mezi turisty. V Budapešti se nikdy nebudete nudit, protože je tu tolik atrakcí a zajímavostí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivana D.)

Boli sme spokojní so službami, to čo bolo popísané v zľavovom kupóne, to nám bolo poskytnuté.

Vynikající (Zdeněk Z.)

Ubytování a veškeré služby komfortní, místo hotelu klidné, s parkováním, personál milý a profesionální, termální lázně skvělé, moc rádi bychom zůstali déle, ale práce - znáte to.

Skvělé (Jana P.)

Prostředí velmi příjemné, personál vstřícný. Lázně v Budapešti tradičně krásné.

Vynikající (Hana B.)

Pobyt v Budapešti odpovídal popisu v prezentaci, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, personál byl milý a vstřícný.

Vynikající (Dagmar N.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, obsluha příjemná, jídlo vyhovující a dostatek. Jen trochu více čistoty na pokojích. V ceně není zahrnuta sauna, je za poplatek 7 Eur za 30 min. Všem doporučuji, Budapešť je nádherná, senioři mají MHD zdarma a není problém s přepravou po městě. Zdravím Nováková.

Vynikající (Vendulka Z.)

Do centra sice cca 30 min, ale díky MHD nám to vůbec nevadilo, naopak jsme ocenili klid a krásné prostředí hotelu. Pokoje čisté, snídaně dostačující, personál příjemný. Pobyt jsme si moc užili.

Skvělé (Eva ?.)

celkově s pobytem spokojeni, až na vrzající postele a postarší sociální zařízení

Vynikající (Monika ?.)

byla jsem velmi spokojena, výborná paní recepční, pokoj také hezký, čistý, snídaně dobrá

Vynikající (Zita B.)

Pobyt v Budapešti v Hoteli Bobbio bol veľmi dobrý, príjemný prístup personálu, veríme ,že aj nabudúce využijeme ich služby, ďakujeme.

Vynikající (Petra ?.)

Hotel skromný, personál/obsluha velmi příjemná, ochotná - nad rámec. Pobyt odpovídal popisu, akorát je v odlehlé neudržované čtvrti a v okolí žádná restaurace, pouze dojezd autem. Na hotelu pouze snídaně. Jinak na prodloužený víkend s návštěvou centra, tržnice a samozřejmě několika lázní - paráda.