Hotel Bobbio ***

Hotel Bobbio ***

Béla király út. 47, Budapešť
Maďarsko

+(36) 12 744 000

info@bobbio.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od lázní
5 km
Zastávka
0,6 km

O ubytování

Hotel Bobbio *** se nachází v jedné z nejkrásnějších a zároveň nejklidnějších lokalit v Budapešti obklopen zelení a Budínskými vrchy. Cesta do úplného středu města trvá autem či hromadnou dopravou pouze 10 minut. Svezte se lanovkou (2 km) na nedalekou rozhlednu Belvedere, ze které se vám naskytnou nádherné panoramatické výhledy. Vyzkoušejte také vyhlášené termální lázně Király (5 km) či Gellértovy (8 km). Při pobytu v maďarské metropoli byste rozhodně neměli vynechat návštěvu Budínského hradu, Rybářské bašty (6 km) a budovy maďarského parlamentu (7 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a malebné břehy Dunaje (5 km) jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v elegantních dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny televizí, telefonem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou. Některé pokoje disponují také klimatizací.

Na čem si pochutnáte?

Den začnete v hotelové restauraci vynikající a bohatou snídaní ve formě bufetu. Posedět můžete také na prosklené terase či na zahrádce. Osvěžující nápoj, výběrovou kávu a lehké občerstvení vám rádi připraví v drink baru.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete v sauně či infra sauně. Dopřejte si také některou z příjemných masáží.