Vydejte se do Tapolcy u Balatonu s nádhernými jeskyněmi. Nechte se rozmazlovat v luxusním Hunguest Hotelu Pelion ****. Čeká vás polopenze a neomezený vstup do wellness se zážitkovými bazény. Dítě do 5,9 let zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana Z.)

Velká spokojenost. Vše fungovalo bez jediného problému. Vynikající snídaně a výborné večeře, zákusky, ovoce. Snad jen by mohlo být o 1-2 bazény více, ale navíc zde je jeskyně, kterou jsme využívali. Mohu s čistým svědomím doporučit.

Vynikající (Petr V.)

Pěkný hotel odpovídal popisu. Vše co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi k naší spokojenosti. Dobrá a pestrá strava, pěkné a čisté wellness, vč. všech typů saun s celodenním provozem. V odpoledních hodinách neomezený přístup do léčebné jeskzně. Personál v pořádku ochotný a jazykově vybavený. Všechny služby poskytované v pohodlí jednoho komplexu. Typ: městské jeskyně /přednáška,film,projížďka na lodi- vstupné 2.000,-HUF/

Vynikající (Emília V.)

Super pobyt, všetko čo bolo na kupóne sme dostali, výborná strava, voda, aj okolie Tapolcy včetne jaskyne.

Vynikající (olga N.)

Prostředí hotelu bylo senza, personál vstřícný, nemohlo si na nic stěžovat. Na výlet můžete dojet k Balatonu, je asi půl hod. cesty autem.

Vynikající (Alena L.)

Pobyt v tomto hotelu jsme absolvovali již 5x, z čehož vyplývá, že jsme tam spokojeni. Jen tentokrát nás trochu překvapil personál u večeře, kdy jsme si chtěli objednat víno a trvalo téměř celou večeři, než se nás někdo všiml. Snažili jsme se na sebe upozornit máváním, ale vždy koukali na jinou stranu.

Skvělé (Věra H.)

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno. Strava a wellness vynikající, rezervy jsme viděli pouze v úklidu pokoje, už při ubytování jsme si všimli vrstvy prachu na skříňkách, za celý pobyt nám pouze jednou vynesli koš.

Vynikající (Ľubomír H.)

Prostredie,služby, ako i ochota personálu boli na vysokej úrovni. S pobytom sme boli veľmi spokojný.