Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Györ: Tipy na výlet a zajímavá místa

V maďarském městě Győr, česky někdy označovaném jako Ráb, najdete nejen léčebné termální lázně, ale také kouzelné historické centrum plné barokních památek. Dominantou je věž někdejšího biskupského paláce ze 13. století. K procházce malebným centrem vybízí množství kostelů, paláců, muzeí i charakteristických rohových balkónů a uliček, ve kterých si budete připadat jako v pohádce. Lázně a aquapark Rába Quelle umístěné na soutoku řek Mošonský Dunaj a Rába nabízejí překrásný panoramatický výhled na historický střed města. V průběhu celého roku se v Győru pořádají věhlasné trhy, na kterých můžete ochutnat nejen speciality maďarské kuchyně.

Xantus János ZOO Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Györ je nejen městem architektury a termálních lázní. Pokud cestujete s dětmi, určitě při návštěve **Györu** nevynechejte místní **Xantus János ZOO** plnou domácích i exotických zvířat. Jde o malou zoologickou zahradu ideální pro klidné rodinné odpoledne, uvidíte **dravce, býložravce, primáty, ptactvo i plazy**. Zblízka tak uvidíte hravé **vydry**, vzácné **bílé tygry**, **šimpanzy** i pestrobarevné pávy a papoušky.
Více informací

Město Györ Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Město tří řek, **maďarské průmyslové město Györ**, leží na soutoku řek Mošonský Dunaj, Rába a Rábca zhruba v polovině cesty **mezi Vídní a Budapeští**. Jeho návštěvu doporučujeme **v každém ročním období**, protože má co nabídnout z každé sféry - může se pochlubit **skvělými termálními lázněmi, bohatou historií, krásnou přírodou, restauracemi s maďarskými specialitami a rozmanitými kulturními akcemi**. ###Co nesmíte v Györu vynechat? - Vydejte se na procházku do **nejhezčího barokního náměstí ve městě, Bécsi kapu tér** (U Vídeňské brány). - Zase nejhezčí barokní dům ve městě je jednoznačně **Opatský dům z 18. století**. - Na **náměstí Széchenyi tér** stojí dvě dominantní **věže jezuitského kostela sv. Ignáce z Loyoly**, který byste také neměli obejít bez povšimnutí. - I v Györu si můžete odpočinout v **lázních** - vyvěrají tu totiž jako v mnoha dalších maďarských městech termální a léčivé prameny; proto jsou zde lázně. - Na procházku do zeleně uprostřed města zamiřte do **parku Batthyány tér**.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 5 tipů

Györ: Tipy na výlet

Články, které by vás mohly zajímat

Odměna za pololetní vysvědčení - čeká nedaleko hranic

Odměna za pololetní vysvědčení - čeká nedaleko hranic

 • TIPY TÝMU TRAVELKING
 • 24. 1. 2020

Pololetní prázdniny mají sice děti v Česku jen jednodenní, stejně by si jich měly ale vážit. Školáci například v Polsku, Rakousku a Maďarsku je nemají vůbec.

Oslavte podzimní svátky aktivně a bez příplatků

Oslavte podzimní svátky aktivně a bez příplatků

 • TIPY TÝMU TRAVELKING
 • 17. 1. 2020

Svátek českého patrona Václava nás letos v září potěší v pondělí a prodlouží nám tím víkend. A pokud vám zbývají alespoň 3 dny dovolené můžete si naplánovat delší podzimní pobyt i k říjnovému a listopadovému svátku. To je celkem až 12 dní dovolené!

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK