Aquapark Therme Erding u Mnichova: 2x vstupenka a ubytování

Kousek exotiky u Mnichova

Perfektní
DÁREK
pro milovníky vodních radovánek
4 998 Kč
POUKAZ
na ubytování + vstupenky
pro 2 osoby

V ceně nabídky

2x celodenní vstupenka do lázní Therme Erding

1 noc v kvalitním hotelu dle vašeho výběru pro dva

Termální ráj kousek od Mnichova

Snídaně v hotelu (v závislosti na vybraném ubytování)

Platnost dle aktuálních kapacit, ostatní termíny za příplatek

Možnost využití i na jiné pobyty od 3.1.2025 do 30.12.2025

O zážitku

Chcete si rovnou vybrat termín, hotel a další volitelné možnosti pobytu? Podívejte se na klasickou nabídku Aquapark Therme Erding u Mnichova: vstupenka a ubytování.


Poukaz v hodnotě 4 498 Kč zahrnuje dvě celodenní vstupenky do Therme Erding a ubytování ve vámi zvoleném prémiovém hotelu na 1 noc pro dva. Obojí je platné ve vybraných termínech dle dostupnosti. Doprava není zahrnuta v ceně.

Platnost poukazu je 3.1.2024 - 30.12.2024. Termíny na druhou polovinu roku 2024 budeme do kalendáře s rezervacemi postupně přidávat. Po 30.12.2024 je možné prodloužení až do 30.12.2025 a využití poukazu na jiný pobyt z nabídky Travelcircus.

Poukaz je možné uplatnit na webu, který je na něm uveden.


Důležité informace

 • V případě rezervace většího počtu osob doporučujeme dostupnost nejprve ověřit na naší zákaznické podpoře (+420 538 880 980, info@travelking.cz).
 • Rezervovaný termín vstupu do aquaparku není možné změnit.

Personalizujte si svůj pobyt

Po zakoupení pobytu vám přijde na e-mail poukaz s kódem a webovou stránkou pro jeho uplatnění. Kromě výběru termínu budete moci zvolit také různá vylepšení vašeho balíčku:

 • Přidat další cestovatele (děti i dospělé)
 • Zvolit si termín ubytování a vstupu do Therme Erding
 • Rozšířit si vstup o přístup do dalších částí, například saun či Vitaltherme
 • Vybrat si hotel a kategorii pokoje podle svých představ
 • Prodloužit pobyt o preferovaný počet nocí

Aquapark Therme Erding v Německu

Dopřejte si příjemné okamžiky jako na exotické dovolené kdykoliv během roku! Do největších termálních lázní na světě Therme Erding ležících nedaleko Mnichova je to od hranic s Českem pouhé 2 hodiny jízdy autem. Letní teploty, zážitkové bazény s tyrkysovou vodou, moderní saunový svět a osvěžující koktejly v bazénu obklopeném skutečnými palmami – v Therme Erding zkrátka zažije tu pravou exotickou idylu.

Jedinečný areál svým návštěvníkům nabízí nekonečné možnosti vodních radovánek a blahodárné relaxace na ploše 185 000 m². Ať už patříte mezi vodní živly, vyznavače saunování nebo milovníky odpočinku v léčivé termální vodě, z Therme Erding si odvezete nezapomenutelné zážitky. Kromě vstupenky do termálních lázní a vodního parku vás navíc čeká také komfortní ubytování v prémiovém hotelu, a tak bude opravdu na co vzpomínat.

Centrální část areálu Therme Erding je kryta impozantní skleněnou kupolí, kterou lze otevřít. To zajistí pravé tropické prostředí po celý rok – během horkého léta bývá kupole otevřena, zatímco v zimě slouží jako solární zdroj energie. Uvnitř tak vždy panuje tropické prostředí, ve kterém se daří palmám a dalším exotickým rostlinám.

V lázeňském areálu čeká zábava na celou rodinu. Malí i velcí návštěvníci se vyřádí na 27 tobogánech, které dosahují celkové délky 2 700 metrů. Žhavou novinkou je skluzavka s virtuální realitou, po které se všichni dobrodruzi mohou vydat na průzkumnou cestu galaxií nebo džunglí. Dále můžete odpočívat v obrovském bazénu s vlnobitím nebo se nechat unášet proudem divoké řeky.


Jak poukaz uplatnit?

V poukazu, který vám přijde po zakoupení na e-mail, najdete kód a odkaz na webovou stránku pro uplatnění. Na webové stránce nejprve zadejte kód z kupónu. Následně pokračujte ve výběru termínu, ubytování, počtu osob a dalších informací. Klikněte na tlačítko "Přejít na rezervaci". Vyplňte prosím své kontaktní údaje a znovu také vložte kód vašeho poukazu, aby se vám jeho hodnota odečetla od ceny pobytu.

Součástí zážitkového balíčku je kromě dvou vstupenek do aquaparku Therme Erding také ubytování v prémiovém hotelu pro dvě osoby na 1 noc pro dva dospělé, nebo jednoho dospělého a jedno dítě. Budete si tak moci užít i další lákadla, které okolí Mnichova nabízí. V závislosti na vámi zvoleném ubytování může být v ceně zahrnuta také snídaně.

Kdy a jak si ubytování vyberete? Konkrétní hotel si zvolíte během procesu rezervace. Zobrazí se vám aktuální nabídka hotelů i jednotlivých typů pokojů dostupných pro vámi požadovaný počet osob a termín. Vy si jednoduše vyberete hotel, který se vám bude líbit nejvíce. Některé hotely jsou dostupné pouze za příplatek. Garantujeme vám, že alespoň v několika termínech je na výběr hotel bez doplatku.

Jak hotely do zážitkového balíčku vybíráme? Na ubytování, které vám nabízíme, si dáváme záležet. Snažíme se hotely vybírat tak, aby byly v blízkosti atrakce, na kterou máte vstupenku, případně v dosahu centra či letiště. Co se týče kategorie, jedná se o prémiové hotely s dobrým hodnocením zákazníků.

Therme Erding najdete v Německu nedaleko Mnichova asi 2 hodiny od hranic s Českem. Jeho přesná adresa je Thermenallee 1-5, 85435 Erding.

Na místo se pohodlně dostanete autem. Parkování na místě je zdarma. Dopravit se také můžete hromadnou dopravou do Mnichova, odkud pak k aquaparku jezdí vlak i autobus.

Do jaké části Therme Erding budete mít přístup?

V ceně vstupenky je zahrnut vstup do bazénu s vlnobitím a na skluzavky. Vstupenky samozřejmě můžete během rezervace za příplatek a dle dostupnosti upgradovat a zvolit si vstup do saunové části nebo Vitaltherme.

Upozorňujeme, že pro děti mladší 16let platí zákaz vstupu do saun a části Vitaltherme. Chcete-li cestovat s dětmi a využít sauny, rezervujte si celodenní vstupenku do termálních lázní, bazénu s vlnobitím a na skluzavky a až na místě si připlaťte za vstup do sauny.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
Vstupenka pro 2 osoby
a 1 noc v hotelu dle výběru za
4 998 Kč

Ukázka hotelů, ve kterých můžete být ubytováni

Aquapark Therme Erding u Mnichova: 2 vstupenky + ubytování - static map

Příklady hotelů

Victor's Residenz-Hotel Mnichov
Keplerstraße 14, 85716 Unterschleißheim, Německo
Moxy Munich Airport
Eichenstrasse 1, 85445 Oberding, Německo
the niu Brass
Moosacher Str. 45, 80809 Mnichov
the niu Loco
Frankfurter Ring 228, 80807 Mnichov

Uvedené hotely jsou pouze příklady a jejich nabídka se mění. Ubytováni ovšem budete v kvalitním hotelu srovnatelné kategorie a nabídky služeb. V základní ceně je zahrnuto ubytování a vstupenka ve vybrané termíny dle dostupnosti pro dva. V rámci příplatků je možné zajistit prodloužený pobyt či ubytování vyšší kategorie.

Jak zakoupit a uplatnit zážitkový balíček?

1. Kupte si zážitkový balíčekPoukaz vám obratem přijde na e-mail.
2. Vyberte si datum pobytuZvolte datum cesty v rámci platnosti.
3. Vylepšete svůj pobytZarezervujte si konkrétní hotel a další služby.
4. Dokončete rezervaciFinální potvrzení obdržíte na e-mail.
5. Užijte si jedinečný zážitekTeď už zbývá jen vyrazit a pořádně si to užít.
více než 900 000
spokojených zákazníků

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet