Dovolená s dětmi v Česku

Přemýšlíte kam s dětmi na dovolenou? V Česku máte nespočet možností, kam vyrazit s celou rodinou a užít si příjemné chvíle. Krásná příroda, hrady a zámky, vodní plochy a nevšední zážitky – to vše získáte, aniž byste opustili hranice naší vlasti. Krásných míst je tu nepočítaně, záleží jen na vás, kde s rodinou zakotvíte.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým


Česko vám může nabídnout mnoho neopakovatelných zážitků. Přírodní i kulturní krásy tu máte jako na dlani, vyrazit proto můžete, kamkoliv se vám zlíbí. Každý si tu najde to své. Nedáte dopustit na aktivní dovolenou? Pak si vyberte pobyt v horách. Ať už v létě nebo v zimě si tu užijete spoustu zábavy a dopřejete svému tělu dostatek pohybu. Chcete si na dovolené odpočinout? Pak si udělejte výlet do kraje vinic nebo využijte jeden z úžasných wellness pobytů z naší nabídky.

Aktivní dovolená s dětmi v Česku, zemi nekonečných možností

O atraktivní lokality pro trávení rodinné dovolené v Česku není nouze. Oblíbenou destinací jsou hory, třeba Krkonoše, Šumava nebo Jeseníky. Ve všech tuzemských pohořích na vás čekají příležitosti jak pro aktivní, tak odpočinkovou dovolenou. Vyberte si k tomu příjemné ubytování třeba z osobně ověřených pobytů.

V létě můžete kombinovat horské výstupy s relaxem ve wellness. K tomu jako bonus dostanete nádherné výhledy na zvlněnou krajinu a výtečnou gastronomii. V zimě si zase dosyta užijete zimních sportů, na běžkařských tratích i vyhlášených sjezdovkách, kde najdete i dětské vleky a zkušené instruktory.

S dětmi můžete vyrazit objevovat, kam vedou české cyklostezky. Projíždět se můžete až po 40 tisících kilometrů cyklistických tratí, které vedou do všech možných směrů. Nejvíce si šlapání do pedálů užijete v jižních Čechách, v kraji, který v počtu cyklostezek jednoznačně vede. Radost vám přitom udělá i krásné okolí, kterým budete projíždět, a spousta turistických cílů.

Hurá s dětmi na hrady a zámky

Program pro děti je připraven také na hradech a zámcích. Věděli jste, že v Česku jich najdete neuvěřitelných 461? Zamířit za nimi můžete do Prahy a okolí, na Kokořínsko či Křivoklátsko nebo na jižní Moravu. Hlavně během sezóny se na hradech konají kulturní akce, jako jsou trhy, divadla nebo rytířské souboje. Nudit se tak určitě nebudete.

Mezi nejkrásnější hrady a zámky patří Lednicko-Valtický areál, Hluboká nad Vltavou, Karlštejn nebo Kroměříž. Dozvíte se zde něco zajímavého z historie, prohlédnete si stánky s řemeslnou výrobou a zaměstnáte děti střílením z luku nebo v tvořivých dílničkách.

Česko je zkrátka pro dovolenou s dětmi jako stvořené. Mnohé pobyty z naší jsou s dítětem zdarma a jejich součástí je i dětský koutek.