Ubytujte se v Karlových Varech, jenom pár kroků od Vřídelní kolonády. Ze Spa Hotelu Purkyně *** to budete mít ke všem léčebným pramenům kousek. Kromě toho si vychutnáte polopenzi či plnou penzi a relaxaci během procedur. Čeká vás klasická masáž, léčebná koupel a dle délky pobytu pak třeba také inhalace vřídelní vodou nebo vířivá koupel. Těšte se i na vstup do Alžbětiných lázní a welcome drink.

O ubytování

Spa Hotel Purkyně *** se nachází v samém srdci Karlových Varů. Lázeňskou zónu budete mít na dosah ruky, z hotelu je to totiž jen pár kroků k Vřídelní nebo Zámecké kolonádě. Díky skvělé poloze ubytování se můžete kdykoliv vydat na procházku do centra města a objevovat nejznámější klenoty Karlových Varů, jako je Mlýnská kolonáda (210 m) nebo Vřídlo (350 m). Vyrazte také na Zámecký vrch (350 m), do Muzea Becherovky (1,6 km) nebo na vyhlídku Jelení skok (300 m). Za plavání a odpočinkem vyrazte do Alžbětiných lázní (1,2 km).

Kde budete spát?

Hlavu složíte v jednom z 25 pokojů s příjemnou domácí atmosférou a krásným výhledem na Zámeckou věž nebo barokní kostel Máří Magdaleny. Užijete si komfort v plně vybaveném pokoji s ledničkou, satelitní televizí, telefonem, bezplatným WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou.

Na čem si pochutnáte?

Těšit se můžete na restauraci situovanou ve čtvrtém patře lázeňského domu, která vedle výtečných dietních pokrmů nabízí také jedinečný výhled na město.

Stravování je nabízeno formou polopenze či plné penze. Každé ráno na vás bude v restauraci čekat bohatá kontinentální snídaně formou bufetu. Servíruje se také oběd a večeře, při kterých si můžete z menu vybrat cokoliv, na co máte chuť.

Kde budete relaxovat?

Přímo v lázeňské části hotelu se můžete nechat hýčkat nejrůznějšími zdravotními a relaxačními procedurami. V nabídce najdete třeba unikátní léčebné koupele v minerální vodě z největšího karlovarského pramene Vřídlo. Nechybí ani masáže, oxygenoterapie, termoterapie a spousta dalších procedur s množstvím ozdravných benefitů. V hotelu se specializují především na onemocnění pohybového aparátu a poruchy trávicího traktu.

Spa Hotel Purkyně ***

Spa Hotel Purkyně ***

Tržiště 3/26 , Karlovy Vary
Česká republika

353222672

info@spapurkyne.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 120 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Hotel nedisponuje parkoviskem, doporučujeme parkování v okolí.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech