Dopřejte si zasloužený odpočinek v obklopení skutečného luxusu. Vydejte se za ním do 4* Spa Hotelu Ulrika v Karlových Varech. Užijete si zde neomezený vstup do plaveckého bazénu, Aqua zóny i do saunového světa. Po konzultaci s lékařem na vás čeká 5 až 10 procedur, které ozdraví vaše tělo i mysl. O dostatek energie na procházky i odpočinek se postará lahodná polopenze ve zrekonstruované hotelové restauraci s verandou.

O ubytování

Spa Hotel Ulrika **** nabízí luxusní ubytování ve stylu art deco pro náročné hosty v blízkosti překrásných karlovarských kolonád a dalších zajímavých míst. Z hotelu během chvilky dojdete na Sadovou kolonádu (200 m) a k břehů říčky Teplá. Poté stačí pokračovat přes Mlýnskou kolonádu (300 m) a Tržní kolonádu (400 m) až k Vřídelní kolonádě (500 m) se slavným pramenem Vřídlo. Zde můžete absolvovat velmi zajímavou exkurzi do podzemí Vřídelní kolonády.

Za krásnými výhledy na lázeňské město se vydejte na některou z mnoha vyhlídek. Příjemnou procházkou snadno dojdete na vyhlídku Rohanův Kříž (1,5 km). K rozhledně Diana (2,6 km) se můžete nechat vyvézt lanovkou.

Za vidění stojí expozice Muzea Jana Bechera (1,2 km) nebo sklárny Moser (1,4 km). V průběhu celého roku si můžete užít vánoční atmosféru ve Vánočním domě, který nabízí unikátní celoroční výstavu vánočních ozdob a dekorací. Během zimy můžete lázeňský pobyt spojit s výlety na běžkách nebo s lyžováním ve ski areálech na Božím Daru (27 km) či na Klínovci (30 km).

Kde budete spát?

Během svého pobytu budete ubytováni v prostorném dvoulůžkovém pokoji vybaveném zařízeném ve stylu art deco. Kromě postele typu king size v pokoji najdete psací stůl, klimatizaci, LCD TV, trezor a telefon. Součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem a fénem. WiFi připojení je hostům dostupné ve všech prostorech hotelu.

Na čem si pochutnáte?

Skvělé gastronomické zážitky si budete užívat ve zrekonstruované restauraci s vnitřní částí s bohatou lustrovou výzdobou a prosklenou verandou s krásným výhledem na Sadovou ulici. Každé ráno se můžete těšit na bohatou snídani ve formě bufetu, nebo výběru z menu. Dokonalým zakončením každého dne pak bude výtečná večeře, která má opět formu bufetu, nebo servírovaného menu.

Především v teplejších měsících je oblíbeným místem hotelových hostů Café Terasa s krásným výhledem na lázeňské město a lesy. V nabídce je zde například lehké občerstvení, vynikající kávy a domácí dezerty. Večer si svůj oblíbený drink můžete dát v lobby baru se stylovým interiérem včetně mramorového krbu.

Kde budete relaxovat?

Moderní hotelové wellness centrum s plaveckým sportovním bazénem a masážním bazénkem je dokonalým místem pro ničím nerušenou relaxaci. Jeho součástí je také nový aquakomplex, kde můžete odpočívat v relaxačním bazénu s protiproudem a lagunou, vířivce s barevnou terapií či na Kneippově chodníku. Saunový svět nabízí hned 4 typy saun: finskou, tureckou parní, ruskou baňa a infrasaunu. Vězte, že v Karlových Varech působivější wellness centrum už nenajdete.

O vaše zdraví bude dokonale postaráno ve dvoupatrovém medicínském centru s nejnovějším zdravotním zařízením a týmem odborníků. Pod dohledem lázeňského lékaře si zde můžete dopřát mnoho druhů léčebných procedur, jako jsou zábaly, koupele, profesionální masáže, laserová terapie, lymfodrenáže, ozonoterapie a mnoho dalších.

Něco navíc

Spa Hotel Ulrika **** se opírá o více než 25 let zkušeností na trhu lázeňství a cestovního ruchu. V roce prošel rozsáhlou rekonstrukcí a dnes své hosty vítá v moderním hotelovém komplexu. Současná podoba ve stylu art deco v sobě kombinuje ducha času, historických epoch i nejnovějších objevů a stylu.

Hotel se pyšní mezinárodním i českým oceněním za profesionální služby a vybavení a je tak připraven splnit všechny požadavky i těch nejnáročnějších hostů.

Zajímavostí je, že si zde můžete zahrát billiard na největším kulečníkovém stole v Karlových Varech.

Spa Hotel Ulrika ****

Spa Hotel Ulrika ****

Sadová 875/16 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 243 555

reservation@spa-ulrika.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Hotel nemá žádné parkovací možnosti, parkování je možné jenom v okolí hotela

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,9 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Rozhledna Diana
Rozhledna Diana
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně