Ve Wellness Hotelu Říčky *** v Orlických horách si užijete přírodu i neomezené wellness. Kromě bazénu, vířivky a sauny vás čeká také láhev vína, malý dárek či 20% sleva na zapůjčení elektrokol přímo v hotelu. Denně si pochutnáte na snídaních formou bufetu a servírované večeři.

O ubytování

Wellness Hotel Říčky *** se nachází v malebné vesničce Říčky v Orlických horách a nabízí ideální polohu pro strávení aktivní dovolené v jakémkoliv ročním období. Okolím vede vede spousta značených cyklistických a turistických tras, na kterých můžete obdivovat krásy přírody. Oblíbená trasa vede přes Komáří vrch (5 km) a Mezivrší (6 km) až na Anenský vrch s rozhlednou (6 km). Milovníci zlatavého moku se zase mohou napojit na pivní cyklostezku, která vede z Rychnova nad Kněžnou do Dobrušky. Velkou výhodou je, že elektrokola lze zapůjčit přímo v hotelu. Během horkého léta nabízí příjemné osvěžení Aquapark v Žamberku (18 km). Dovolenou si dále můžete zpestřit hraním minigolfu na hřišti, které leží jen 100 m od hotelu, nebo v lanovém centru Spiders (2,5 km). Během zimy zase přijde vhod blízké Ski centrum Říčky (2,5 km), případně další lyžařské areály v okolí: Ski centrum Zdobnice (10 km) nebo polský Ski areál Zieleniec (19 km). V nedalekém Rychnově nad Kněžnou (19 km) je možné navštívit zámek a muzeum hraček.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoulůžkovém pokoji či apartmánu s možností přistýlky na pohodlné pohovce. V případě ubytování větších skupin (až do 6 osob) jsou k dispozici apartmány s kuchyňkou. K vybavení patří WiFi připojení, televize a lednice. Samozřejmostí je také vlastní koupelna se sprchou, toaletou, ručníky a kosmetickými potřebami. Během pobytu můžete využívat terasu společnou s dalšími pokoji a užívat si nádherný výhled do okolních lesů.

Na čem si pochutnáte?

Abyste měli na všechny aktivity v horách dostatek sil, zahájíte každý den pobytu v hotelové restauraci vydatnou snídaní ve formě bufetu. Během dne je možné objednávat ze stálého jídelního lístku restaurace. Večer se podává dvouchodová servírovaná večeře s možností výběru.

Kde budete relaxovat?

Nerušený odpočinek si dosyta užijete v hotelovém wellness centru. Jeho součástí je bazén, vířivka, finská sauna a relaxační zóna. Dopřát si zde můžete také různé druhy profesionálních masáží.

Cestujete s dětmi?

Hotel nabízí skvělé zázemí pro děti. Spousta her a zábavy čeká na malé hosty ve vnitřní herně i na venkovním hřišti se skákací trampolínou a dalšími atrakcemi.

Něco navíc

Milovníci pohybu si mohou dát do těla v posilovně nebo využít multifunkční hřiště hned u hotelu. Najdete zde zázemí pro tenis, volejbal, nohejbal a badminton. Na všechny sporty vám v hotelu rádi zapůjčí potřebné vybavení. O večerní zábavu se postará ping pong, šipky a stolní fotbálek. Hoteloví hosté mohou navíc po předchozí rezervaci zdarma využívat venkovní gril.

Wellness Hotel Říčky ***

Wellness Hotel Říčky ***

Říčky v Orlických horách 254 , Říčky v Orlických horách
Česká republika

+420 721 423 520

info@hotelricky.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
3 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
3 km