Penzion Podskalí vřele přivítá páry, rodiny s dětmi i celé party přátel. Jestli máte rádi přírodu, zdravý pohyb, chcete poznat pohádkové Broumovsko a umíte odpočívat, je pro vás Podskalí tím pravým místem. Těšte se na chutnou polopenze, relaxaci ve venkovním koupacím sudu a infrasauně, ale také na výhody jako je láhev vína a řada zábavných aktivit pro děti.

O ubytování

Rodinný Penzion Podskalí se nachází uprostřed nádherné přírody Chráněné krajinné oblasti Broumovsko, konkrétně v pásmu unikátní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály. Tento jedinečný útvar tvoří největší pískovcové skalní město ve střední Evropě. Nezapomenutelnou dovolenou si zde užijete v každém ročním období. Penzion nabízí ideální polohu pro výlety do skalních měst - do Adršpachu (2,5 km) vás zavede značená turistická trasa a do Teplického skalního města je to jen 800 m. V úchvatné okolní krajině najdete i nespočet dalších oblíbených turistických cílů, například Jiráskovy skály s barokním zámečkem Bischofstein (7 km), vyhlídku Velké panorama (4 km), zříceninu hradu Adršpach (4 km) či zámek Adršpach (3 km). Užijete si zde také pobyt v zimě. Ski areál Kamenec leží 4 km od penzionu. V okolí vede také 50 km upravovaných tras pro běžky.

Kde budete spát?

Ubytování budete v pokoji vybaveném televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové jídelně si ráno vychutnáte servírované snídaně. Večer se zde podávají dvouchodové večeře s výběrem z menu.

Adršpach Tip na výlet

Oblast okolo Adršpachu patří bezesporu k těm nejkrásnějším u nás. Tento malebný kout naleznete u hranice s Polskem na severovýchodě České republiky. Region je dokonalým místem pro trávení aktivní dovolené. Probádejte tajuplná skalní města, užijte si plavbu po skalním jezírku, kterou vám svým vtipným výkladem zpestří místní převozník a objevujte místní památky.

Co byste neměli minout?

  • Adršpašsko-teplické skály
  • Zříceninu skalního hradu Adršpach
  • Adršpašské vodopády

Navštivte také skalní město na Ostaši a Kočičí skály nebo nedaleké Broumovské stěny. V Broumově stojí za zmínku barokní klášter, který je národní kulturní památkou.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Po dni stráveném výlety v přírodě si odpočinete u venkovního bazénu či v koupacím sudu s vodou o teplotě 38 až 40 °C. K dispozici je také infrasauna a Kneippův chodník.

Cestujete s dětmi?

Malí hosté si v penzionu užijí spoustu zábavných aktivit. Čeká na ně vnitřní herna i venkovní hřiště s horolezeckou stěnou, pískovištěm, houpačkami a trampolínou. Dále je zde kuličkové hřiště a dětský bazén. V zimě si děti mohou bezpečně zasáňkovat na kopečku přímo u penzionu.

Něco navíc

Aktivní jedinci mohou využít fitness.

Penzion Podskalí

221, Teplice nad Metují
Česká republika

+420 608 520 070

penzion.podskali@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
30 m
Sjezdovka
2,2 km