Když na jižní Moravu, tak stylově! Ubytujte se ve slavném Vinařství Skoupil, které najdete přímo ve Velkých Bílovicích. Těšte se na moderní ubytování a chutné snídaně. Se slevou si můžete zapůjčit kola nebo koloběžky, aby se vám krásy jižní Moravy poznávali pohodlněji.

Jižní Morava Tip na výlet

Jižní Morava je regionem mnoha podob. Její metropolí je Brno, ale najdete zde také malé moravské Toskánsko, tajemnou krasovou oblast, světově nejrozsáhlejší parky Lednicko-valtického areálu, vinařskou Pálavu či folklorní Slovácko - a to ještě ani není všechno.

Co lidé na jižní Moravě navštěvují nejčastěji:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Co by vám ale rozhodně také nemělo ujít:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámek Slavkov u Brna a Mohyla míru
  • Westernové městečko Boskovice
  • Zámek Mikulov

A mnoho a mnoho dalšího. S dětmi můžete například vyrazit do pohádkového podzemí ve Znojmě či DinoParku ve Vyškově. Pokud si ale jedete na jižní Moravu od dětí trochu odpočinout, rozhodně nezapomeňte navštívit vinné sklepy ve Valticích či v Hustopečích (a ochutnat proslulou hustopečskou mandlovici).

Více informací

Pobyt ve Velkých Bílovicích přímo ve slavném vinařství

Vinařství Skoupil se nachází v srdci největší vinařské obce České republiky Velké Bílovice. Okolí plné malebných vinohradů nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Oblíbené jsou například Velkopavlovická vinařská stezka a naučná vinařská cyklotrasa kolem Velkých Bílovic o délce 5 km. Centrum města s kostelem a tvrzí se nachází 1,5 km od ubytování. Za návštěvu rozhodně stojí Lednicko-valtický areál zapsaný v UNESCO (16 km). Kromě krásné přírody a řady vinařských vesniček se můžete vydat do Aqualandu Moravia (45 km) nebo překrásného historického města Mikulov.

Ubytováni budete v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s výhledem na Pálavské vrchy nebo vinný sad. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, minibarem, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Den začnete snídaní. Součástí multifunkčního komplexu vinařství je i restaurace, která nabízí jedinečný zážitek moderní gastronomie ve spojení s tradiční kuchyní. Kdykoliv během dne je možné ochutnat lahodná jídla a strávit příjemné chvíle se skleničkou výborného vína z vlastního vinohradu.

Přímo na místě si můžete zapůjčit kola i koloběžky. Vinařství nabízí vlastní vinotéku, kde vám profesionálové rádi představí, doporučí a dají ochutnat nejen vína, ale také lokální sýry, med, kávu či čokoládu. Můžete si také vybrat z několika variant degustace vína, které probíhají ve vinotéce, ve vinařském provozu či v restauraci.

Vinařství Skoupil

Sadová 1399, Velké Bílovice
Česká republika

+420 725 739 989

recepce@skoupil.com

Check in
14:00 - 20:00
Check out
8:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 250 - 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,5 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
45 km
Sjezdovka
17 km