Když na jižní Moravu, tak stylově! Ubytujte se ve slavném Vinařství Skoupil, které najdete přímo ve Velkých Bílovicích. Těšte se na moderní ubytování a chutné snídaně. Se slevou si můžete zapůjčit kola nebo koloběžky, aby se vám krásy jižní Moravy poznávali pohodlněji.

O ubytování

Vinařství Skoupil se nachází v srdci Velkých Bílovic, největší vinařské obce České republiky. Okolí plné malebných vinohradů nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Oblíbené jsou například Velkopavlovická vinařská stezka a naučná vinařská cyklotrasa kolem Velkých Bílovic o délce 5 km. Centrum města s kostelem a tvrzí se nachází 1,5 km od ubytování. Za návštěvu rozhodně stojí Lednicko-valtický areál zapsaný v UNESCO (16 km). Kromě krásné přírody a řady vinařských vesniček se můžete vydat do Aqualandu Moravia (45 km) nebo překrásného historického města Mikulov (25 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z moderně zařízených dvoulůžkových pokojů s výhledem na Pálavské vrchy nebo vinný sad. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, minibarem, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Den začnete snídaní v bufetové nebo servírované formě. Součástí multifunkčního komplexu vinařství je i restaurace, která nabízí jedinečný zážitek z moderní gastronomie ve spojení s tradiční kuchyní. Kdykoliv během dne je zde možné ochutnat lahodná jídla a strávit příjemné chvíle se skleničkou výborného vína z vlastního vinohradu.

Něco navíc

Přímo na místě si můžete zapůjčit kola i koloběžky. Vinařství má vlastní vinotéku, kde vám profesionálové rádi představí, doporučí a dají ochutnat nejen vína, ale také lokální sýry, med, kávu či čokoládu. Můžete si také vybrat z několika variant degustace vína, které probíhají ve vinotéce, ve vinařském provozu či v restauraci.

Vinařství Skoupil

Vinařství Skoupil

Sadová 1399 , Velké Bílovice
Česká republika

+420 725 739 989

recepce@skoupil.com

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
8:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 250 - 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od jezera
0,5 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
45 km
Sjezdovka
17 km