Wellness pobyty v Alpách

Vyrazte na aktivní dovolenou spojenou s odpočinkem v rakouských Alpách. V létě si naplánujte pěší túry, v zimě si užijte lyžovačku v moderních skiareálech. Poté, co se nabažíte horské krajiny, dopřejte si zasloužený odpočinek ve vířivce nebo sauně. Stačí si vybrat wellness pobyt v Alpách a můžete se těšit na perfektní dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel disponuje vlastním, velmi kvalitním wellness centrem a díky lokalitě je také ideální na jednodenní výlety po okolí. Pokud tedy stejně jako já rádi vyrážíte na procházky do hor a večer se chcete natáhnout v sauně či v bazénu, tak je Sporthotel am Semmering ideální volbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu


Ledovcová jezera, vodopády, údolí a ostré vrchy. Kdo by nechtěl relaxovat v tak nádherném prostředí? Wellness pobyty v Alpách předčí vaše očekávání od perfektní dovolené. Turistiku, adrenalin nebo zimní sporty můžete snadno propojit i s relaxem. Vyberte si wellness pobyt v Alpách a po dni stráveném na horských hřebenech si dopřejte oddych ve vířivce nebo sauně.

Aktivní i odpočinková dovolená v jednom? S wellness pobytem v Alpách ano!

Rakouské Alpy skýtají nesčetně turistických atrakcí a přírodních krás, které můžete na své dovolené jednu po druhé objevovat. V létě si tu užijete turistiku, koupání nebo cykloturistiku. Na své si přijdou i milovníci adrenalinu, kteří mohou vyzkoušet třeba paragliding. V zimě se zase můžete prohánět na lyžích či na prkně po báječných sjezdovkách, které mají dohromady přes 6 500 kilometrů.

Nezáleží na tom, jak velcí sportovci jste, přijde chvíle, kdy budete chtít horské vrcholky vyměnit za trochu odpočinku. Pak si vyberte wellness pobyt v Alpách a dopřejte si relax, který si zasloužíte. Uvolníte unavené svalstvo a uklidníte roztěkanou mysl. Vybírat můžete z hotelů s wellness zónami nebo přímo propojenými s lázněmi, třeba v malebném lázeňském městě Bad Gastein.

Alpy zabírají velkou část rakouského území i zasahují i na území dalších států. Kam se tedy vydat, abyste si dovolenou opravdu užili? Vyrazit můžete třeba do oblasti Solné komory, kde najdete krásná ledovcová jezera, jako je například Halštatské. V zimě i v létě vás čeká spoustu zábavy v oblasti Dachstein Krippenstein. Štýrsko, Vysoké Taury nebo Kaprun rovněž splní vaše očekávání.