Wellness pobyty v Alpách

Vyrazte na aktivní dovolenou spojenou s odpočinkem v rakouských Alpách. V létě si naplánujte pěší túry, v zimě si užijte lyžovačku v moderních skiareálech. Poté, co se nabažíte horské krajiny, dopřejte si zasloužený odpočinek ve vířivce nebo sauně. Stačí si vybrat wellness pobyt v Alpách a můžete se těšit na perfektní dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Vlídný personál nám vždy vyšel vstříc, jídlo bylo výborné a na pokoji nám nic nechybělo. Překvapilo nás, že přestože hotel poskytuje prvotřídní služby, stále si zachovává domácí atmosféru a přátelský přístup. Chvíle pohody jsme zažívali jak v hotelové restauraci, tak při večerním posezení se sklenkou vína na balkoně nebo na zahradní terase. Nádherné bylo i okolí ubytování. Ať už jsme během pobytu vyrazili kamkoliv, provázely nás dechberoucí výhledy. Pokud si chcete na chvíli odpočinout v prostředí okouzlující přírody, pak je pro vás pobyt v Hotelu Alpenblick to pravé. ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Junior Copywriter


Ledovcová jezera, vodopády, údolí a ostré vrchy. Kdo by nechtěl relaxovat v tak nádherném prostředí? Wellness pobyty v Alpách předčí vaše očekávání od perfektní dovolené. Turistiku, adrenalin nebo zimní sporty můžete snadno propojit i s relaxem. Vyberte si wellness pobyt v Alpách a po dni stráveném na horských hřebenech si dopřejte oddych ve vířivce nebo sauně.

Aktivní i odpočinková dovolená v jednom? S wellness pobytem v Alpách ano!

Rakouské Alpy skýtají nesčetně turistických atrakcí a přírodních krás, které můžete na své dovolené jednu po druhé objevovat. V létě si tu užijete turistiku, koupání nebo cykloturistiku. Na své si přijdou i milovníci adrenalinu, kteří mohou vyzkoušet třeba paragliding. V zimě se zase můžete prohánět na lyžích či na prkně po báječných sjezdovkách, které mají dohromady přes 6 500 kilometrů.

Nezáleží na tom, jak velcí sportovci jste, přijde chvíle, kdy budete chtít horské vrcholky vyměnit za trochu odpočinku. Pak si vyberte wellness pobyt v Alpách a dopřejte si relax, který si zasloužíte. Uvolníte unavené svalstvo a uklidníte roztěkanou mysl. Vybírat můžete z hotelů s wellness zónami nebo přímo propojenými s lázněmi, třeba v malebném lázeňském městě Bad Gastein.

Alpy zabírají velkou část rakouského území i zasahují i na území dalších států. Kam se tedy vydat, abyste si dovolenou opravdu užili? Vyrazit můžete třeba do oblasti Solné komory, kde najdete krásná ledovcová jezera, jako je například Halštatské. V zimě i v létě vás čeká spoustu zábavy v oblasti Dachstein Krippenstein. Štýrsko, Vysoké Taury nebo Kaprun rovněž splní vaše očekávání.