Wellness pobyty pro rodiny

Wellness pobyty si užijí i rodiny s dětmi. Vyberte si hotel, kde děti vítají a mají pro ně nachystaný třeba i dětský koutek. Vstup do hotelového bazénu a na další atrakce si užijete všichni společně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Obchodní tým


Toužíte po pořádné dávce odpočinku, ale zároveň chcete vzít na dovolenou i vaše děti? Vydejte se s celou rodinou na wellness pobyt! Uvidíte, že vaši prckové si budou naplno užívat zábavy v dětském bazénu nebo s animátory, zatímco vy se odreagujete ve vířivce nebo v saunovém světě.

Jak si vybrat ideální dovolenou pro celou rodinu?

Při dovolené s dětmi je polovinou úspěchu výběr ubytování, kde vám péči o ně alespoň trochu usnadní. Podívejte se tedy do naší nabídky hotelů a penzionů označených jako „Baby Friendly“, kde můžete počítat se zařízením i personálem vstřícným k nejmenším hostům. Rádi vám zde zapůjčí dětskou postýlku, vaničku a v restauraci i dětskou židličku.

Na wellness pobyt se i s dětmi vydejte například do oblíbených maďarských termálů, kde často nechybí zážitkové bazény ani program s animátory. Zahanbit se nenechají ani lázně v Polsku, které se často nacházejí u moře či v horských městech plných atrakcí. Nebo se chcete vyhnout dlouhému cestování a raději dáte přednost wellness pobytu v Česku nebo na Slovensku? Tak či onak nebudete litovat.

Náš tip: Rodinná dovolená je často nákladná záležitost, to ale neznamená, že vám musí zruinovat rozpočet. Vyberte si pobyt, který si vaše dítě do určitého věku vychutná zdarma a ušetřete.