Wellness pobyty pro rodiny

Wellness pobyty si užijí i rodiny s dětmi. Vyberte si hotel, kde děti vítají a mají pro ně nachystaný třeba i dětský koutek. Vstup do hotelového bazénu a na další atrakce si užijete všichni společně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Toužíte po pořádné dávce odpočinku, ale zároveň chcete vzít na dovolenou i vaše děti? Vydejte se s celou rodinou na wellness pobyt! Uvidíte, že vaši prckové si budou naplno užívat zábavy v dětském bazénu nebo s animátory, zatímco vy se odreagujete ve vířivce nebo v saunovém světě.

Jak si vybrat ideální dovolenou pro celou rodinu?

Při dovolené s dětmi je polovinou úspěchu výběr ubytování, kde vám péči o ně alespoň trochu usnadní. Podívejte se tedy do naší nabídky hotelů a penzionů označených jako „Baby Friendly“, kde můžete počítat se zařízením i personálem vstřícným k nejmenším hostům. Rádi vám zde zapůjčí dětskou postýlku, vaničku a v restauraci i dětskou židličku.

Na wellness pobyt se i s dětmi vydejte například do oblíbených maďarských termálů, kde často nechybí zážitkové bazény ani program s animátory. Zahanbit se nenechají ani lázně v Polsku, které se často nacházejí u moře či v horských městech plných atrakcí. Nebo se chcete vyhnout dlouhému cestování a raději dáte přednost wellness pobytu v Česku nebo na Slovensku? Tak či onak nebudete litovat.

Náš tip: Rodinná dovolená je často nákladná záležitost, to ale neznamená, že vám musí zruinovat rozpočet. Vyberte si pobyt, který si vaše dítě do určitého věku vychutná zdarma a ušetřete.