Wellness pobyty pro rodiny

Wellness pobyty si užijí i rodiny s dětmi. Vyberte si hotel, kde děti vítají a mají pro ně nachystaný třeba i dětský koutek. Vstup do hotelového bazénu a na další atrakce si užijete všichni společně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Toužíte po pořádné dávce odpočinku, ale zároveň chcete vzít na dovolenou i vaše děti? Vydejte se s celou rodinou na wellness pobyt! Uvidíte, že vaši prckové si budou naplno užívat zábavy v dětském bazénu nebo s animátory, zatímco vy se odreagujete ve vířivce nebo v saunovém světě.

Jak si vybrat ideální dovolenou pro celou rodinu?

Při dovolené s dětmi je polovinou úspěchu výběr ubytování, kde vám péči o ně alespoň trochu usnadní. Podívejte se tedy do naší nabídky hotelů a penzionů označených jako „Baby Friendly“, kde můžete počítat se zařízením i personálem vstřícným k nejmenším hostům. Rádi vám zde zapůjčí dětskou postýlku, vaničku a v restauraci i dětskou židličku.

Na wellness pobyt se i s dětmi vydejte například do oblíbených maďarských termálů, kde často nechybí zážitkové bazény ani program s animátory. Zahanbit se nenechají ani lázně v Polsku, které se často nacházejí u moře či v horských městech plných atrakcí. Nebo se chcete vyhnout dlouhému cestování a raději dáte přednost wellness pobytu v Česku nebo na Slovensku? Tak či onak nebudete litovat.

Náš tip: Rodinná dovolená je často nákladná záležitost, to ale neznamená, že vám musí zruinovat rozpočet. Vyberte si pobyt, který si vaše dítě do určitého věku vychutná zdarma a ušetřete.