Wellness pobyty pro rodiny

Wellness pobyty si užijí i rodiny s dětmi. Vyberte si hotel, kde děti vítají a mají pro ně nachystaný třeba i dětský koutek. Vstup do hotelového bazénu a na další atrakce si užijete všichni společně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Toužíte po pořádné dávce odpočinku, ale zároveň chcete vzít na dovolenou i vaše děti? Vydejte se s celou rodinou na wellness pobyt! Uvidíte, že vaši prckové si budou naplno užívat zábavy v dětském bazénu nebo s animátory, zatímco vy se odreagujete ve vířivce nebo v saunovém světě.

Jak si vybrat ideální dovolenou pro celou rodinu?

Při dovolené s dětmi je polovinou úspěchu výběr ubytování, kde vám péči o ně alespoň trochu usnadní. Podívejte se tedy do naší nabídky hotelů a penzionů označených jako „Baby Friendly“, kde můžete počítat se zařízením i personálem vstřícným k nejmenším hostům. Rádi vám zde zapůjčí dětskou postýlku, vaničku a v restauraci i dětskou židličku.

Na wellness pobyt se i s dětmi vydejte například do oblíbených maďarských termálů, kde často nechybí zážitkové bazény ani program s animátory. Zahanbit se nenechají ani lázně v Polsku, které se často nacházejí u moře či v horských městech plných atrakcí. Nebo se chcete vyhnout dlouhému cestování a raději dáte přednost wellness pobytu v Česku nebo na Slovensku? Tak či onak nebudete litovat.

Náš tip: Rodinná dovolená je často nákladná záležitost, to ale neznamená, že vám musí zruinovat rozpočet. Vyberte si pobyt, který si vaše dítě do určitého věku vychutná zdarma a ušetřete.