Wellness pobyty pro rodiny

Wellness pobyty si užijí i rodiny s dětmi. Vyberte si hotel, kde děti vítají a mají pro ně nachystaný třeba i dětský koutek. Vstup do hotelového bazénu a na další atrakce si užijete všichni společně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Toužíte po pořádné dávce odpočinku, ale zároveň chcete vzít na dovolenou i vaše děti? Vydejte se s celou rodinou na wellness pobyt! Uvidíte, že vaši prckové si budou naplno užívat zábavy v dětském bazénu nebo s animátory, zatímco vy se odreagujete ve vířivce nebo v saunovém světě.

Jak si vybrat ideální dovolenou pro celou rodinu?

Při dovolené s dětmi je polovinou úspěchu výběr ubytování, kde vám péči o ně alespoň trochu usnadní. Podívejte se tedy do naší nabídky hotelů a penzionů označených jako „Baby Friendly“, kde můžete počítat se zařízením i personálem vstřícným k nejmenším hostům. Rádi vám zde zapůjčí dětskou postýlku, vaničku a v restauraci i dětskou židličku.

Na wellness pobyt se i s dětmi vydejte například do oblíbených maďarských termálů, kde často nechybí zážitkové bazény ani program s animátory. Zahanbit se nenechají ani lázně v Polsku, které se často nacházejí u moře či v horských městech plných atrakcí. Nebo se chcete vyhnout dlouhému cestování a raději dáte přednost wellness pobytu v Česku nebo na Slovensku? Tak či onak nebudete litovat.

Náš tip: Rodinná dovolená je často nákladná záležitost, to ale neznamená, že vám musí zruinovat rozpočet. Vyberte si pobyt, který si vaše dítě do určitého věku vychutná zdarma a ušetřete.