Ski areál Vogel

Zalyžujte si v nádherné alpské krajině hned vedle slovinského jezera Bohinj. Ski areál Vogel vám nabídne dvaadvacet kilometrů sjezdovek, osm kilometrů běžkařských tratí a špičkové služby. Nechybí ani freestylový snowpark pro ty, kteří dávají přednost prknu. Lyžařské středisko se nachází přímo v centru Triglavského národního parku v nadmořské výšce 1 500 metrů, krásnější prostředí pro zimní radovánky byste tak hledali jen velmi těžko. Po návratu ze sjezdovky můžete podniknout i výlety do okolí a nechat se uchvátit slovinskými přírodními klenoty i v zimních měsících.

Na široké sjezdovky, červené nebo modré obtížnosti, vás vyveze jeden z osmi vleků či lanovek. Cestou si můžete užívat fascinující panoramatické výhledy na zasněžené vrcholky Julských Alp. Díky mírnějšímu terénu i lyžařské škole je ski areál Vogel ideálním místem pro rodiny s dětmi. Najdete tu i dětský park, ve kterém si užijí spoustu legrace i ti nejmenší. Milovníci adrenalinu si zase mohou vyzkoušet zimní paragliding a prohlédnout si dechberoucí zasněženou krajinu z pořádné výšky.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Triglavský národní park ,

Pobyty v okolí

Další pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet