Hotel Bioterme ****

Hotel Bioterme ****

Moravci v Slovenskih Goricah 34/b, Mala Nedelja
Slovinsko

386 (0)02 565 2001

booking@bioterme.si

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
7 km
Aquapark
10 m

O ubytování

Hotel Bioterme **** ležící v malebném slovinském městečku Mala Nedelja je dokonalým příkladem tzv. zelené turistiky, která je založena na spojení ekologického přístupu a špičkových ubytovacích služeb.

Nádhernou slovinskou krajinu můžete objevovat po mnoha turistických a cyklistických trasách. Oblíbenými turistickými cíli v okolí jsou například hrad Branek (7 km) nebo rozhledna Gomila (4 km). Nedaleké Gajšovské jezero (7 km) je největším a na ryby nejbohatším jezerem Slovinska, a tak si zde milovníci prutů užijí dokonalé rybaření. Za návštěvu rozhodně stojí také nejstarší slovinské město Ptuj (20 km), které bylo založeno už Kelty a nese stopy římské historie. Kromě památek najdete v Ptuji také vyhlášené vinné sklepy a termální lázně s aquaparkem.

Kde budete spát?

Každý z hotelových pokojů splňuje **standard 4* a zároveň je díky použití přírodních materiálů vybaven s ohledem na přírodní prostředí. Během svého pobytu budete ubytováni na dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou s podlahou z masivního dřeva a stěnami natřenými bio barvami bez škodlivých látek. Povlečení a další materiály jsou rovněž ryze přírodní. V pokojích je, stejně jako v ostatních prostorách hotelu, k dispozici WiFi připojení**.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na bufetové polopenzi, která se skládá především ze zdravých pokrmů připravených z ekologicky pěstovaných surovin. Na snídaňových i večerních bufetových stolech najdete tradiční jídla slovinské kuchyně, středomořskou kuchyni i sofistikované flambované speciality. Pokud zatoužíte po výjimečném gastronomickém zážitku, objednejte si některou ze specialit à la carte.

Vynikající pokrmy perfektně doplní vyhlášená místní vína z regionu Prlekija.

Kde budete relaxovat?

Během letní sezóny je v provozu velký hotelový venkovní bazén o ploše 100 m². Milovníci saunování mají na výběr hned ze 4 druhů saun: finské, infračervené, herbální a parní. Nechybí ani relaxační zóna s moderním zázemím. Zpříjemnit den si můžete také masážemi a kosmetickými procedurami. Přímo v hotelu si můžete užít zážitek při ájurvédském wellness pod vedením zkušeného ájurvédského lékaře.

Součástí areálu hotelu je také Bioterme Thermal Water Park, který v létě nabízí 2000 m² venkovních i vnitřních vodních ploch s 10 bazény s termální vodou o teplotě 29 až 35°C. Během zimy zůstávají v provozu všechny kryté a 3 venkovní bazény s celkovou plochou 800 m² vodních ploch.

Pokud zatoužíte po trošce pohybu, můžete vyrazit do skvěle vybaveného hotelového fitness.

Něco navíc

Hotel Bioterme **** se pyšní certifikátem Slovenia Green Accommodation (Slovinské zelené ubytování). Certifikát zaručuje hotelové služby založené na udržitelných principech.