Zažijte na vlastní kůži kouzlo Piešťan. V Harmony Rezortu *** s krásnou zahradou si užijete skvělou polopenzi, parádní procedury (zábaly, oxygenoterapii, vířivou koupel) a díky 20% slevě si oddechnete ještě víc při dalších léčivých procedurách podle vlastního výběru. Pobyt vám zpříjemní i káva a koláč každý den zdarma.

O ubytování

Harmony Rezort *** v Piešťanech leží v těsné blízkosti vodní nádrže Sĺňava. Pokud hledáte tichý areál obklopený přírodou, ve kterém budete moci nerušeně relaxovat, pak jste na správné adrese. Zároveň ale najdete v okolí dostatek možností pro kulturní vyžití. Kromě relaxu v lázních si užijte procházky po (nejen lázeňských) památkách města, množství turistických stezek, například k Červené věži (2,1 km) nebo do Vily Bacchus (4,8 km). Nevynechte ani Balneologické muzeum (3,3 km). Sportovního vyžití je zde také požehnaně, zajděte si třeba na bowling (0,5 km), zahrát tenis (200 m), na brusle na inline dráhu (200 m) nebo na vodní sporty (200 m). Zalyžovat si v zimě zajeďte do Ski Bezovec cca 21 km od hotelu.

Kde budete spát?

Plně zrekonstruovaný resort tvoří 20 pokojů. Každý pokoj má pohodlnou postel, televizi a vlastní koupelnu. Některé pokoje a apartmány mají balkon, dostupná je i velká terasa s výhledem na areál a rekreační část Sĺňavy.

Na čem si pochutnáte?

Každý den se v Harmony Rezortu můžete těšit na bohaté snídaně podávané formou bufetu. Po dni plném procedur a odpočinku si dopřejte chutnou večeři. Zajít si tu však můžete i na oběd a něco dobrého.

Lázně Piešťany Tip na výlet

Staletími ověřené lázně v Piešťanech jsou dnes známé po celém světě. Jejich minerální termální voda s unikátním sirným léčivým bahnem tvoří jednu z blahodárných složek procedur. Velice účinné jsou také pokrokové metody léčby revmatismu, pohybového aparátu a nervového systému pomocí procedur jako jsou bahenní zábaly, balneoterapie, zrcadliště šlapací koupel, diatermie a mnohé další. Lázně navíc leží v tiché oblasti na řece Váh, která je jako stvořená pro relaxaci a načerpání nové energie do života.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Přímo v rezortu můžete relaxovat v sauně, nebo zajít do solária či fitness centra. Dopřejte si tu také jednu z procedur - zábaly, masáže nebo třeba oxygenoterapii.

Cestujete s dětmi?

Pro malé ratolesti je zde dětské hřiště s možností vyvádění na trampolíně nebo kolotoči.

Něco navíc

Areál dále tvoří pečlivě vybudovaný park, japonské posezení, místo na grilování, koliba a tenisové kurty.

Harmony Rezort ***

Rekreačná 9, Piešťany
Slovenská republika

+421 902 836 694

manager@harmonyrezort.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,8 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
3,6 km
Zastávka
3,3 km
Aquapark
0,7 km