Dopřejte si dovolenou v Penzionu Agrothermal v kotlině pod Tatrami. Bešeňová je známá díky geotermálním pramenům, které vás uvolní a dodají potřebnou energii. Vydejte se proto za relaxací do místních lázní. V ceně máte snídaně přímo v penzionu.

Využijte výhody slevových karet

Koupí GoPassu za 2 € přímo v penzionu získate 20 - 40% slevu na celodenní vstupy do termálních lázní Gino Paradise Bešeňová a Tatralandia. GoPass je možné využít ve všech střediskách Tatry Mountain Resorts a.s. na Slovensku, v Česku i Polsku.

S Liptov Region Card si užijete slevy v celém regionu - na výletní místa a památky, do restaurací, muzeí atd. Získat můžete slevu 5 - 100 %.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vaclav V.)

Hotel standardní, čistý, personál ochotný, snídaně dostačující, cena slušná + slevy do lázní vřele doporučuji. Možnosti výletu do okolí.

Vynikající (Dana B.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Na požádání emailem byla v den příjezdu na pokoji lednička a postele byly zvýšeny o matraci, protože byly nižší a já jsem po operaci kyčelního kloubu. Personál velmi příjemný. Ubytovali nás dříve než bylo uvedeno v poukazu. Zdarma nám vystavili GOPASS, který jsme použili ke slevám. Vstup na termální koupaliště Bešeňová pro seniora stál 13 eur.

Skvělé (Zdeněk O.)

Hotel odpovídal **. Personál (především mladší pán) velice ochotný a vstřícný. Se vším pomohl a poradil. Snídaně silnou stránkou. Stále doplňované. Jedlíci se nemusí omezovat. Když něco došlo, řekli jsme a bylo nám doneseno i přímo na stůl. Ubytování už pokulhává. Odpovídá viz. kategorie výše, ale na přespání a za tu cenu prostě stačí. Z termálů je to sice dál (neleží na "hlavní třídě :-) ), ale zase příjemnej špacír, po cestě si dáte dobrou pizzu a pivko :-).

Vynikající (Vladimír P.)

Ubytování velmi slušné, personál výborný, chybička v programovém vybavení televize.

Vynikající (Jana Šindlerová ?.)

Penzion Agrothermal jsme již dříve navštívili a byli jsme velice spokojení. Proto jsme si objednali znovu ve stejném místě ubytování a opět jsme byli spokojeni. Příjemní majitelé, personál a vydatné snídaně. Pokoje jsou také udržované.

Skvělé (Pavlína K.)

Odpovídá popisu, se službami, s personálem velmi spokojeni. Doporučíme cenu, služby.

Vynikající (dagmar K.)

Dalším zákazníkům bych doporučila pobyt v tomto penzionu velká spokojenost jak s personálem tak i s jídlem a čistotou pokojů. Za mne na 1.

Vynikající (Emil ?.)

Ubytovanie bolo v poriadku, raňajky boli rôznorodé a chutné, každý si našiel svoje. Majiteľa by som chcel pochváliť, mal vynikajúci prístup, mínusom bola iba drzá recepčná, ale to sa dá vždy zmeniť :) .

Vynikající (Pavla K.)

Super cena, čisto, snídaně dobré - termály 10 minut pěšky. Dovolenou jsem si užili :-).

Vynikající (Karol R.)

Boli sme s dvomi detmi, za peniaze ktore sme zaplatili sme dostali co sme cakali. Bolo cisto, v hoteli je aj hernicka pre deti. Sme spokojny. Odporucam, kto hlada lacne ubytko ked sa chce ist s tetmi vyjasit do Besenovej.