Pobyty v termálních lázních v Polsku

Rádi byste na pobyt v lázních, ovšem ideálně bez davů turistů, na které narazíte v českých či maďarských lázeňských městech? Pak se vydejte na dovolenou v lázních do Polska! Kvalitou služeb se vyrovnají evropské špičce a zároveň zůstávají turisty zatím příliš neobjeveny. Věřte, že je na co se těšit!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Krásný horský hotel, dostali jsme velký a stylově vybavený pokoj. Z vířivky je krásný výhled na okolní pohoří s Giewontem. Kuchyň tady mají velice kvalitní, s velkým výběrem u snídaně i večeře a opět s krásnými výhledy přes velká okna do přírody. Plus možnost snídat na terase, to bylo skvělé. Milovníkům hor doporučuji vyrazit na vrchol Wielki Giewont s nadmořskou výšku 1895 m.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Polsko je zemí nejen znamenitých pirohů, krásné přírody a významných památek UNESCO. Najdete zde také mnoho skvělých lázeňských měst, která rozhodně stojí za návštěvu. Které to jsou? Čtěte dál!

Polsko jako ráj lázní

Malebné lázeňské kolonády a udržované parky vás v polských lázeňských městech uchvátí. Hned za hranicí s Českem můžete navštívit historické lázně v městečku Kudowa Zdrój, ve kterém svého času odpočíval i Winston Churchill či Johann Goethe. Jen o kousek dál můžete navštívit lázeňská města Polanica Zdrój na úpatí Stolových hor nebo slavné Ladek Zdrój s více než 750letou tradicí. Ve všech třech zmíněných lokalitách si užijete špičkové procedury i výlety za památkami. Jedná se tedy o ideální místa pro romantický pobyt v Polsku.

Pokud cestujete do Polska za turistikou, nebo v zimě za lyžováním, nezapomeňte si po námaze na sjezdovce dopřát pořádný relax. Ten na vás čeká ve vířivce nebo v dokonale vyhřáté sauně. Stačí si vybrat ubytování s wellness centrem a odpočinek máte zajištěn. S celou rodinou pak vyrazte na návštěvu termálů, kde se zabaví malí i velcí návštěvníci. Jeden z těch nejoblíbenějších je jednoznačně Termální komplex Termy Gorący Potok nacházející se blízko horského střediska Zakopané, a jde tak o „povinnou zastávku“ po turistice v Polských Tatrách.