Pobyty v lázních v Rakousku

S dovolenou v Rakousku si téměř každý spojí vysokohorskou turistiku, lyžování v moderních ski areálech nebo poznávání historických památek. Najdete zde ovšem i vynikající termální lázně! Vydejte se na lázeňský pobyt v Rakousku a poznejte jejich kouzlo i vy!

Načítám nabídky...


Ať už se na dovolenou do Rakouska vydáváte v jakémkoli ročním období, rozhodně si s sebou vezměte plavky. V rakouských termálních lázních je rozhodně budete potřebovat. Zaplavte si v letních venkovních bazénech, odpočiňte si v relaxačním bazénu s masážními tryskami nebo za odpočinkem zamiřte rovnou do wellness centra.

Rakouské termály – relax s výhledem na hory

Důvodů, proč jet na dovolenou zrovna do Rakouska, existuje hned několik! Ať už se k našim jižním sousedům chystáte na horskou turistiku, poznáváním historických měst nebo prvotřídní lyžovačku, poctivý odpočinek by během pobytu neměl chybět. Existuje snad něco lepšího, než se po dni plném výletů prohřát v sauně nebo se ponořit do horké termální vody v relaxačním bazénu a u toho se kochat výhledem na zasněžené vrcholy [Alp]( https://travelking.cz/alpy) nebo Vysokých Taur?

Skvělou službu vašim unaveným svalům udělá i návštěva wellness centra. Dopřejte si tento skvělý zážitek přímo ve vašem ubytování. Téměř povinnou výbavou každého správného hotelu či penzionu v Rakousku je vlastní sauna, kde se zahřejete nejen po namáhavé turistice. Ještě větší pohodlí si užijete ve vířivce s výhledem do přírody nebo během masáže.

Které termály v Rakousku rozhodně stojí za návštěvu? To se dočtete v našem článku.