Vydejte se poznat krásy Maďarska a začněte třeba s krásnou Budapeští. Ubytujte se v Stories Boutique Hotelu ****, který nabízí opravdu luxusní a originální ubytování. Kromě krásných pokojů se těšte na snídaně, kávu či čaj v baru a také možnost dřívějšího check inu/pozdějšíhou check outu.

O ubytování

Stories Boutique Hotel **** se nachází v centru Budapešti, nedaleko tří stanic metra (400 m) i autobusové zastávky (500 m). Maďarská metropole vás uchvátí množstvím památek, nádherné architektury i výtečné gastronomie. Malebné břehy Dunaje s restauracemi, kavárnami a muzei jsou vzdáleny pouze 1 km od hotelu. K nejznámějším památkám stačí přejít na druhou stranu řeky přes Budapešťský řetězový most. Najdete zde Budínský hrad, Rybářskou baštu či ikonickou budovu parlamentu (3 km). Za dokonalým odpočinkem můžete vyrazit do termálních lázní Széchenyi či do Gellértových lázní (3 km). Čtvrť Budínského hradu a břehy Dunaje jsou součástí Seznamu světového dědictví UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderně vybaveném dvoulůžkovém pokoji. Po dni stráveném procházkami po maďarské metropoli zajisté oceníte postel typu king size s luxusním povlečením. Každý pokoj je vybaven WiFi připojením, LCD televizí, trezorem, telefonem a minibarem. Součástí je také prostorná vlastní koupelna s fénem, župany a pantoflemi.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu začnete bohatou snídaní, která se podává v kavárně v přízemí hotelu, anebo se servíruje na pokoj.

Kde budete relaxovat?

Přímo v hotelu si můžete dopřát mnoho druhů profesionálních masáží a kosmetických služeb.

Něco navíc

Hotel nabízí spoustu nadstandardních služeb. Je možné zajistit kurz míchání koktejlů, služby kadeřníka či osobního trenéra, soukromého šéfkuchaře nebo dokonce tetování přímo na hotelovém pokoji.

Stories Boutique Hotel ****

Király utca 26. , Budapest
Maďarsko

+36-1 80 80 980

info@storiesbudapest.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 23 €/den (nátná rezervace předem)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
3,3 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Lázně v Budapešti
Budova Parlamentu
Tropicarium