Wellness pobyt jen 3 km od lázní Kehidakustány. Ubytováni budete v zámeckém hotelu Batthyány Kúria **** a užijete si neomezený vstup do bazénů, vířivky i sauny a navíc výbornou polopenzi. Dítě do 5,9 let zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimíra V.)

Hotel musím označit slovem "vše naprosto bez chybičky". Vše proběhlo bez nejmenšího problému.

Vynikající (Veronika J.)

Prostředí, personál, služby hotelu - výborný. Za návštěvu stojí Festetics Palace v Keszthely u Balatonu, Hevíz se svým termálním jezerem.

Vynikající (Alžběta P.)

Byli jsme naprosto spokojení. Pokoj byl nadstandardně velký se dvěma koupelnami a vířivkou (bez příplatku). Hotelové wellness malé, ale k odpočinku stačilo. Jídlo velmi chutné, postupně doplňované. Personál hotelu velice milý a vstřícný. Angličtina byla u některých horší, ale domluvit se vždycky v pohodě dalo. Za nás naprostá spokojenost :).

Vynikající (Hana S.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, ubytování a jídlo výborné, veškerý personál v hotelu příjemný. Wellness a možnost sportovního vyžití velice dobrá, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Navštívili jsme blízké město Hevíz s lázněmi a moderním kostelem.

Vynikající (Michaela B.)

Hotel byl velmi pěkný, popis odpovídal, jen trochu nás zklamal hotelový wellness, personál velmi ochotný, strava odpovídala průměru. Tento hotel určitě nikoho nezklame, klidně doporučím. Výlet jsme si udělali do Hevízu na farmářské trhy, velmi zajímavé, jezero nás neoslnilo, teplota vody 25 stupňů a vnitřní bazény velmi ponuré, tak to klidně vynechte. Myslím, že lepší volba jsou termály v Kehidakustánech, tam se nám moc líbilo.

Vynikající (Josef N.)

Personál hotelu, wellness centra a úroveň stravování, tomu nelze nic vytknout. Klidné prostředí uprostřed parku, to byl balzám na duši.

Skvělé (Roland G.)

Veľmi príjemný hotel, s prívetivým personálom a nádherným parkom. V okolí je množstvo príležitostí na návštevu termálov a športové vyžitie. Rozhodne odporúčam výlet do blízkeho mestečka Hévíz s jeho termálnym jazerom.

Vynikající (Anton D.)

Všetko bolo krásné, prostredie, hotel, kúpele. Personál milý, strava výborná, wellness pekný.

Vynikající (Michaela R.)

S pobytem jsme byli spokojeni - pokoje byly čisté, dobře zařízené, jídlo výborné a personál ochotný.

Vynikající (Markéta K.)

- hezké prostředí, i když by hotel již v některých ohledech zasloužil renovaci (nové zařízení pokojů apod.) - pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu - se stravou jsme byli nadmíru spokojeni, wellness jsme příliš nevyužili, personál hotelu příjemný - hned u hotelu je nádherná, nově vybudovaná promenáda, která vede městem (vhodná i pro cyklisty)