Luxusní wellness pobyty

Dopřejte si výjimečný zážitek a vyražte za nezapomenutelným hýčkáním. Ty nejluxusnější wellness pobyty si zamilujete nejen kvůli přepychovému prostředí a gastronomickým zážitkům v hotelové restauraci, ale hlavně díky dokonalému odpočinku ve wellness centru či během masáží a procedur.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Recenze zákazníka

“Velký hotel s moderním vybavením. Bazén v posledním patře s úžasným výhledem na Krakov, vířivka, sauna a pára o patro níže. Pár desítek metrů na tramvaj, či pár stovek metrů do židovské čtvrti Kazimierz nebo dál do centra - takže super lokalita! Čisté pokoje, bohatá snídaně, vstřícný personál hotelu.”

5/5
(Alena C. - Česko Česko)


Každý z nás si jednou za čas zaslouží pořádnou dávku hýčkání a odpočinku. Dopřejte sobě nebo svým blízkým prvotřídní luxusní pobyt. Těšit se můžete na přepychové hotelové interiéry, znamenité speciality připravené hotelovým šéfkuchařem i na vždy vstřícný personál. Výjimečné zážitky završí odpočinek ve wellness centru s několika druhy saun, relaxačním bazénem či vířivkou.

Jak si vybrat opravdu luxusní pobyt?

Není to až tak složité, jak se může na první pohled zdát. Hotel na špičkové úrovni poznáte na první pohled podle počtu hvězdiček. Luxusní hotely se zpravidla pyšní 4 až 5 hvězdičkami a značí to, že v tomto hotelu prožijete opravdu luxusní pobyt. Mnohé vám prozradí i recenze hostů, kteří umí výborné služby i krásné prostředí náležitě ocenit. Právě proto si u nás můžete vybírat z pobytů označených nálepkou „Osobně ověřeno“. Tyto hotely osobně ověřil člen týmu Travelking a dovolenou v něm si skutečně užil. Součástí mnoha špičkových hotelů je dnes už i wellness centrum, kde vás čeká zasloužený odpočinek. Extra dávku relaxace si pak dopřejte na pobytu s masáží nebo s procedurami.

Za jedinečným přepychem nemusíte cestovat daleko – hotely ověnčené mnoha hvězdičkami najdete také i v Česku. Chcete-li luxusní wellness pobyt navíc spojit s relaxováním v termální vodě, vydejte se do Maďarska proslaveného svými lázněmi. Odpočinek doplněný o turistiku v horách či procházky nádhernými historickými městy si zase vychutnáte v Polsku a v Rakousku**.