Luxusní wellness pobyty

Dopřejte si výjimečný zážitek a vyražte za nezapomenutelným hýčkáním. Ty nejluxusnější wellness pobyty si zamilujete nejen kvůli přepychovému prostředí a gastronomickým zážitkům v hotelové restauraci, ale hlavně díky dokonalému odpočinku ve wellness centru či během masáží a procedur.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Každý z nás si jednou za čas zaslouží pořádnou dávku hýčkání a odpočinku. Dopřejte sobě nebo svým blízkým prvotřídní luxusní pobyt. Těšit se můžete na přepychové hotelové interiéry, znamenité speciality připravené hotelovým šéfkuchařem i na vždy vstřícný personál. Výjimečné zážitky završí odpočinek ve wellness centru s několika druhy saun, relaxačním bazénem či vířivkou.

Jak si vybrat opravdu luxusní pobyt?

Není to až tak složité, jak se může na první pohled zdát. Hotel na špičkové úrovni poznáte na první pohled podle počtu hvězdiček. Luxusní hotely se zpravidla pyšní 4 až 5 hvězdičkami a značí to, že v tomto hotelu prožijete opravdu luxusní pobyt. Mnohé vám prozradí i recenze hostů, kteří umí výborné služby i krásné prostředí náležitě ocenit. Právě proto si u nás můžete vybírat z pobytů označených nálepkou „Osobně ověřeno“. Tyto hotely osobně ověřil člen týmu Travelking a dovolenou v něm si skutečně užil. Součástí mnoha špičkových hotelů je dnes už i wellness centrum, kde vás čeká zasloužený odpočinek. Extra dávku relaxace si pak dopřejte na pobytu s masáží nebo s procedurami.

Za jedinečným přepychem nemusíte cestovat daleko – hotely ověnčené mnoha hvězdičkami najdete také i v Česku. Chcete-li luxusní wellness pobyt navíc spojit s relaxováním v termální vodě, vydejte se do Maďarska proslaveného svými lázněmi. Odpočinek doplněný o turistiku v horách či procházky nádhernými historickými městy si zase vychutnáte v Polsku a v Rakousku**.