Luxusní wellness pobyty

Dopřejte si výjimečný zážitek a vyražte za nezapomenutelným hýčkáním. Ty nejluxusnější wellness pobyty si zamilujete nejen kvůli přepychovému prostředí a gastronomickým zážitkům v hotelové restauraci, ale hlavně díky dokonalému odpočinku ve wellness centru či během masáží a procedur.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Osobně bych hotelu udělil i více než 4 hvězdy. Interiér je čistý a moderní. V hotelové restauraci jsem si skvěle pochutnal a v balneu bylo na výběr opravdu z velkého množství procedur. Nejvíc se mi ale líbilo výjimečné wellness s panoramatickým výhledem z terasy. Myslím, že z pobytu v Hotelu Royal Regent si odnesete jenom příjemné vzpomínky a dojmy.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Každý z nás si jednou za čas zaslouží pořádnou dávku hýčkání a odpočinku. Dopřejte sobě nebo svým blízkým prvotřídní luxusní pobyt. Těšit se můžete na přepychové hotelové interiéry, znamenité speciality připravené hotelovým šéfkuchařem i na vždy vstřícný personál. Výjimečné zážitky završí odpočinek ve wellness centru s několika druhy saun, relaxačním bazénem či vířivkou.

Jak si vybrat opravdu luxusní pobyt?

Není to až tak složité, jak se může na první pohled zdát. Hotel na špičkové úrovni poznáte na první pohled podle počtu hvězdiček. Luxusní hotely se zpravidla pyšní 4 až 5 hvězdičkami a značí to, že v tomto hotelu prožijete opravdu luxusní pobyt. Mnohé vám prozradí i recenze hostů, kteří umí výborné služby i krásné prostředí náležitě ocenit. Právě proto si u nás můžete vybírat z pobytů označených nálepkou „Osobně ověřeno“. Tyto hotely osobně ověřil člen týmu Travelking a dovolenou v něm si skutečně užil. Součástí mnoha špičkových hotelů je dnes už i wellness centrum, kde vás čeká zasloužený odpočinek. Extra dávku relaxace si pak dopřejte na pobytu s masáží nebo s procedurami.

Za jedinečným přepychem nemusíte cestovat daleko – hotely ověnčené mnoha hvězdičkami najdete také i v Česku. Chcete-li luxusní wellness pobyt navíc spojit s relaxováním v termální vodě, vydejte se do Maďarska proslaveného svými lázněmi. Odpočinek doplněný o turistiku v horách či procházky nádhernými historickými městy si zase vychutnáte v Polsku a v Rakousku**.