Luxusní wellness pobyty

Dopřejte si výjimečný zážitek a vyražte za nezapomenutelným hýčkáním. Ty nejluxusnější wellness pobyty si zamilujete nejen kvůli přepychovému prostředí a gastronomickým zážitkům v hotelové restauraci, ale hlavně díky dokonalému odpočinku ve wellness centru či během masáží a procedur.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Každý z nás si jednou za čas zaslouží pořádnou dávku hýčkání a odpočinku. Dopřejte sobě nebo svým blízkým prvotřídní luxusní pobyt. Těšit se můžete na přepychové hotelové interiéry, znamenité speciality připravené hotelovým šéfkuchařem i na vždy vstřícný personál. Výjimečné zážitky završí odpočinek ve wellness centru s několika druhy saun, relaxačním bazénem či vířivkou.

Jak si vybrat opravdu luxusní pobyt?

Není to až tak složité, jak se může na první pohled zdát. Hotel na špičkové úrovni poznáte na první pohled podle počtu hvězdiček. Luxusní hotely se zpravidla pyšní 4 až 5 hvězdičkami a značí to, že v tomto hotelu prožijete opravdu luxusní pobyt. Mnohé vám prozradí i recenze hostů, kteří umí výborné služby i krásné prostředí náležitě ocenit. Právě proto si u nás můžete vybírat z pobytů označených nálepkou „Osobně ověřeno“. Tyto hotely osobně ověřil člen týmu Travelking a dovolenou v něm si skutečně užil. Součástí mnoha špičkových hotelů je dnes už i wellness centrum, kde vás čeká zasloužený odpočinek. Extra dávku relaxace si pak dopřejte na pobytu s masáží nebo s procedurami.

Za jedinečným přepychem nemusíte cestovat daleko – hotely ověnčené mnoha hvězdičkami najdete také i v Česku. Chcete-li luxusní wellness pobyt navíc spojit s relaxováním v termální vodě, vydejte se do Maďarska proslaveného svými lázněmi. Odpočinek doplněný o turistiku v horách či procházky nádhernými historickými městy si zase vychutnáte v Polsku a v Rakousku**.