Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Lenti: Tipy na výlet a zajímavá místa

Do městečka Lenti v jihozápadním cípi Maďarska se vydejte za relaxací a dobitím nových sil. Obrovský areál lázní nabízí kryté i venkovní bazény s termální vodou i saunový svět. Místní specialitou je Energetický park sv. Jiřího, ve kterém byly vytyčeny energetické dráhy, které v kombinaci s léčivými účinky místní termální vody nastartují v lidském těle blahodárné procesy k dosažení optimální tělesné a duševní rovnováhy. Vedle lázeňského areálu se nachází železniční muzeum, které rozhodně stojí za návštěvu.

Úzkokolejka Lenti Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Z Lenti vyjíždí **nejdelší** (32 km) **úzkokolejná dráha Maďarska**. Užijte si krásnou projížďku lesy Zajda, trať je navíc napojena nejen na státní dráhy, ale také na spoustu **turistických i cyklistických stezek**, pro kterých se můžete vydat za čerstvým vzduchem. Zlatým hřebem je pak **konečná stanice s muzeem lesnictví a železnic**.
Více informací

Termální lázně Lenti Nejoblíbenější výlet v lokalitě

V **termálních lázních Lenti** v jihozápadním Maďarsku na vás čeká nejen **5 krytých a 5 venkovních bazénů** s mnoha skluzavkami, tobogány a jinými atrakcemi pro celou rodinu, ale také **léčivá voda s obsahem hydrogenkarbonátu sodíku**. Ta je vhodná pro **léčbu onemocnění pohybového aparátu, páteře a kloubních potíží**. Největší **bazén o rozloze 1329 m²** je opravdovým zážitkem, najdete zde **divokou řeku (zrychlovací kanál), masážní trysky šíje, masážní lavice a obrovský tobogán s délkou 75 m**. ###Bazény v termálních lázních Lenti: - Zážitkový bazén se 75m tobogánem 3m rodinnou skluzavkou - Dětský bazének - Zážitkový bazén pro dospělé s masážními děly a tryskami - Vířivka - Krytý plavecký bazén - Krytý výukový bazén - Krytý léčebný bazén - Otevřený hydromasážní bazén - Otevřený výukový bazén - Otevřený plavecký bazén - Otevřený dětský bazén - Otevřený léčebný bazén - Otevřený zážitkový bazén Dalším lákadlem a exkluzivitou místních termálních lázní je **Park energie Svatého Jiří** (Park Szent György). Tento park se nachází ve styčném bodě energetických linií, a tudíž se věří, že **hosté zde mohou společným vlivem léčivé vody a zvláštního energetického místa lépe odpočívat, nabíjet se a zotavovat**. Využívání blahodárných účinků léčivých vod se může kombinovat s **různými léčebnými procedurami**. Pro poskytování procedur je nutná lékařská prohlídka, konzultace. **Venkovní bazény** jsou v provozu od **května do září**, **krytá část a saunový svět** (se dvěma finskými saunami, jednou aromatickou a jednou fyziotermní) pak **celoročně**. Základní vstupné do lázní je 2 790 HUF (cca 250 Kč), za saunový svět se připlácí zvlášť.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 4 tipů

Lenti: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK