Hajdúszoboszló: Tipy na výlet a zajímavá místa

Hajdúszoboszló patří k nejznámějším maďarským lázním. Najdete zde největší venkovní termální areál v celém Maďarsku, pláže i aquaparky. Díky více než 40 nabízeným procedurám, vodním parkům a širokému spektru možností sportovního vyžití jsou tyto lázně ideální zejména pro rodiny s dětmi.

Lázně Hajdúszoboszló Nejoblíbenější výlet v lokalitě

**Lázně Hajdúszoboszló jsou největší lázeňský komplex v Evropě**. Nabízí svým návštěvníkům všech věkových kategorií nezapomenutelné zážitky během celého roku, a to **nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s dětmi**. Komplex se rozléhá na ploše **více než 30 ha** a najdete zde 4 hlavní části, které jsou vzájemně propojeny: **kryté termální lázně**, **aquapark, pláž** a **Aquapalace**. ###Například v Aquapalace si užijete: - Tropický bazén - Bazén v ledové jeskyni - Bazén s kinem - Termální lázeň Pávai - Bazén v jeskyni - Římský bazén - Bazén Ganga - Mořský bazén - Bazén pro maminky s dětmi - Bazén pro plavání dětí - Vířivka - Rodinný bazén se zvířátky - Skluzavky pro malé i větší děti - Oddychovou místnost pro děti - Odpočinkovou místnost pro děti - Místnost na přebalování - Hernu ... a to je jen jedna část! Alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje vysoké množství rozpuštěných minerálních látek, pacienti se sem jezdí léčit zejména s potížemi **pohybového a dýchacího ústrojí, při problémech se zažívacím ústrojím, léčbě gynekologických obtíží a kožních chorob**. Léčit se zde můžete i zevnitř - popíjením místní minerálky **Pávai Vajna**. Cena celodenního vstupného se liší v závislosti na tom, které části komplexu chcete využít. Například **celodenní vstupné pro dospělou osobu do Aquapalace** koupíte mimo sezónu a ve všední dny za cenu cca **3 500 HUF/osoba (cca 270 Kč)**, v létě a přes víkend 4 100 HUF/osoba (cca 310 Kč). Otevírací doba **lázní je každý den od 7:00 do 19:00 hodin**, u dalších částí komplexu se otevírací doba liší.
Více informací

Město Hajdúszoboszló Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Město **Hajdúszoboszló** znají mnozí rekreanti hlavně díky jedněm z **nejznámějších a nejoblíbenějších lázní v Maďarsku**. Oblíbíte si jej i vy pro **rozsáhlý lázeňský komplex**, který v letních měsících tvoří **pláž, letní koupaliště a aquapark** s množstvím **tobogánů a zážitkových bazénů**. Odpočinek pokračuje i v zimě v **celoročně otevřeném Aqua-Palace** s rozsáhlým **wellness a saunovým světem**, nebo v **Léčivých lázních**, kde na vás bude v bazénech a během procedur pozitivně působit**léčivá voda**, která je svými účinky podobná té mořské. Skvělý den plný relaxu či dovádění ve vodě završte posezením v jedné z mnohých místních **restauracích zvaných csárda** (čárda), kde si kromě **tradičních pálivých specialit a vína** užijete i **večery s živou hudbou** v temperamentních maďarských rytmech.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 3 tipů

Hajdúszoboszló: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK