Filmová studia Hry o trůny v Severním Irsku: 2x vstupenka a ubytování

Game of Thrones Studio Tour

Perfektní
DÁREK
pro fanoušky Hry o trůny
5 999 Kč
24 % sleva

POUKAZ
na ubytování + vstupenky
pro 2 osoby

V ceně nabídky

2x vstupenka na Studio Tour Hry o trůny v Severním Irsku

1 noc v kvalitním hotelu dle vašeho výběru v Dublinu pro dva

Expresní vstup na výstavu bez čekání ve frontě

Snídaně v hotelu (v závislosti na vybraném ubytování)

Platnost dle aktuálních kapacit, ostatní termíny za příplatek

Možnost využití i na jiné pobyty od 1.1.2024 do 31.12.2024

O zážitku

Poukaz v hodnotě 5 999 Kč zahrnuje ubytování na 1 noc v prémiovém hotelu v Dublinu (Irsko) a také dvě vstupenky do filmových studií Hry o trůny v Banbridge (Severní Irsko). Obojí je platné ve vybraných termínech dle dostupnosti. Doprava není zahrnuta v ceně.

Platnost poukazu je 3.1.2023 - 31.12.2023. Termíny na druhou polovinu roku 2023 budeme do kalendáře s rezervacemi postupně přidávat. Po 31.12.2023 je možné prodloužení až do 31.12.2024 a využití poukazu na jiný pobyt z nabídky Travelcircus.

Poukaz je možné uplatnit na webu, který je na něm uveden.

Důležité informace

 • V případě rezervace většího počtu osob doporučujeme dostupnost nejprve ověřit na naší zákaznické podpoře (+420 538 880 980, info@travelking.cz).
 • Rezervovaný termín a čas vstupu do studia není možné změnit.

Filmová studia Hry o trůny v Severním Irsku

Oheň chrlící draci, středověké pevnosti, rytíři a děsiví obři – fantasy série Hra o trůny (Game Of Thrones) se díky svým unikátním kulisám, prvotřídním efektům a dobrodružném příběhu stala jedním z nejoblíbenějších pořadů. Fanoušky tedy velice potěšila zpráva o zahájení výstavy ve filmových studiích Game of Thrones Studio Tour, která byla zahájena v roce 2022 v Severním Irsku.

Vydejte se alespoň na chvíli do fantasy světa Hry o trůny! Nahlédněte za Zeď či do Síně tváří, vydejte se za Noční hlídkou na Černý hrad, prohlédněte si hlavní síň Zimohradu i Dračího kamene a pokochejte se ikonickým Železným trůnem. Součástí výstavy je také bohatá ukázka rekvizit – zbraní, šperků, dekorací. Možná uvidíte i dračí vejce! Ochuzeni nebudete ani o prohlídku dech beroucích a propracovaných kostýmů, ať už půjde o honosné šaty či kovová brnění. Zajímá vás, jak vznikali Noční chodci a jaké masky museli nosit? Chcete shlédnout 3D modely různých hradů i místností? Nebo poodhalit zákulisí specálních efektů? To vše vám poodhalí Filmová studia Hry o trůny.

Informace k návštěvě studií Hry o trůny

Studia Hry o trůny neboli Game of Thrones Studio Tour najdete ve městě Banbridge v Severním Irsku. Přesná adresa je The Boulevard, Cascum Rd, Banbridge BT32 4LF, Spojené království.

Do filmových studií se pohodlně dostanete autem (cca 1,5 hodiny jízdy z ubytování v Dublinu), autobusovou dopravou (cca 2 hodiny jízdy), anebo transferem, který si můžete objednat za příplatek během rezervace přesného termínu pobytu.

Otevírací doba:

 • Leden, únor, říjen, listopad a prosinec otevřeno denně kromě úterý a středy.
 • Březen až září je otevřeno každý den.
 • Otevírací doba: 10:00 – 18:30 hodin.
 • Poslední vstup v 15:00 hodin.

Personalizujte si svůj pobyt

Po zakoupení pobytu vám přijde na e-mail poukaz s kódem a webovou stránkou pro jeho uplatnění. Kromě výběru termínu budete moci zvolit také různá vylepšení vašeho balíčku:

 • Přidat další cestovatele (děti i dospělé)
 • Zvolit datum pobytu a čas vstupu do filmových studií Hry o trůny
 • Doobjednat transfer z Dublinu do studií
 • Vybrat si hotel a kategorii pokoje podle svých představ
 • Prodloužit pobyt o preferovaný počet nocí

Jak poukaz uplatnit?

V poukazu, který vám přijde po zakoupení na e-mail, najdete kód a odkaz na webovou stránku pro uplatnění. Na webové stránce nejprve zadejte kód z kupónu. Následně pokračujte ve výběru termínu, ubytování, počtu osob a dalších informací. Klikněte na tlačítko "Přejít na rezervaci". Vyplňte prosím své kontaktní údaje a znovu také vložte kód vašeho poukazu, aby se vám jeho hodnota odečetla od ceny pobytu.

Informace k ubytování

Součástí zážitkového balíčku je kromě dvou vstupenek do filmových studií Hry o trůny také ubytování v prémiovém hotelu na 1 noc pro dva dospělé či jednoho dospělého a jedno dítě. Budete si tak moci užít i další lákadla, která Dublin nabízí. V závislosti na vámi zvoleném ubytování může být v ceně zahrnuta také snídaně.

Kdy a jak si ubytování vyberete? Konkrétní hotel si zvolíte během procesu rezervace. Zobrazí se vám aktuální nabídka hotelů i jednotlivých typů pokojů dostupných pro vámi požadovaný počet osob a termín. Vy si jednoduše vyberete hotel, který se vám bude líbit nejvíce. Některé hotely jsou dostupné pouze za příplatek. Garantujeme vám, že alespoň v několika termínech je na výběr hotel bez doplatku.

Jak hotely do zážitkového balíčku vybíráme? Na ubytování, které vám nabízíme, si dáváme záležet. Snažíme se hotely vybírat tak, aby byly v blízkosti atrakce, na kterou máte vstupenku, případně v dosahu centra či letiště. Co se týče kategorie, jedná se o prémiové hotely s dobrým hodnocením zákazníků.

Důležité: Zatímco ubytováni budete v Dublinu v Irsku, filmová studia Hry o trůny se nachází v Banbridge v Severním Irsku (cca 1,5 hodiny autem). Pro návštěvu Severního Irska je nutné mít platný cestovní pas.

 • Costume-Gallery-scaled
 • Dragonstone-Maproom-scaled
 • Game Of Thrones Logo, Titelbild
 • The-Red-Keep-scaled
 • The-Red-scaled
 • Winterfell-Crypts-2-scaled
 • Winterfell-Great-Hall-3-scaled
Vstupenka pro 2 osoby
a 1 noc v hotelu dle výběru za
5 999 Kč

Ukázka hotelů, ve kterých můžete být ubytováni

Studia Hry o trůny v Severním Irsku: 2 vstupenky + ubytování - static map

Příklady hotelů

Dublin Airport Hotel
Dublin Hotel

Uvedené hotely jsou pouze příklady a jejich nabídka se mění. Ubytováni ovšem budete v kvalitním hotelu srovnatelné kategorie a nabídky služeb. V základní ceně je zahrnuto ubytování a vstupenka ve vybrané termíny dle dostupnosti pro dva. V rámci příplatků je možné zajistit prodloužený pobyt či ubytování vyšší kategorie.

Důležité: Filmová studia jsou v Banbridge v Severním Irsku, ale ubytování je v Dublinu v Irsku. Během procesu rezervace si můžete vybrat příplatkovou variantu s jízdenkou, která zahrnuje autobusovou dopravu z Dublinu do studií.

Jak zakoupit a uplatnit zážitkový balíček?

1. Kupte si zážitkový balíčekPoukaz vám obratem přijde na e-mail.
2. Vyberte si datum pobytuZvolte datum cesty v rámci platnosti.
3. Vylepšete svůj pobytZarezervujte si konkrétní hotel a další služby.
4. Dokončete rezervaciFinální potvrzení obdržíte na e-mail.
5. Užijte si jedinečný zážitekTeď už zbývá jen vyrazit a pořádně si to užít.
více než 800 000
spokojených zákazníků

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet