Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži: 2x vstupenka a ubytování

Disneyland® Park, nebo Walt Disney Studios® Park

Perfektní
DÁREK
pro fanoušky filmů a pohádek
4 998 Kč
POUKAZ
na ubytování + vstupenky
pro 2 osoby

V ceně nabídky

2x vstupenka do Disneyland® Parku či Walt Disney Studios® Parku

1 noc v kvalitním hotelu dle vašeho výběru pro dva

Expresní vstup do parku bez čekání ve frontě

Snídaně v hotelu (v závislosti na vybraném ubytování)

Platnost dle aktuálních kapacit, ostatní termíny za příplatek

Možnost využití i na jiné pobyty od 3.1.2025 do 30.12.2025

O zážitku

Poukaz v hodnotě 4 998 Kč zahrnuje ubytování na 1 noc v prémiovém hotelu v Paříži a také dvě vstupenky do Disneyland® Parku, anebo Walt Disney Studios® Parku – dle vašeho výběru. Obojí je platné ve vybraných termínech dle dostupnosti. Doprava není zahrnuta v ceně.

Poukaz lze uplatnit od 3. ledna 2024 do 30. prosince 2024. Po tomto termínu lze poukaz uplatnit na jiný pobyt z nabídky Travelcircus, až do 30. prosince 2025.

Poukaz je možné uplatnit na webu, který je na něm uveden.


Personalizujte si svůj pobyt

Po zakoupení pobytu vám přijde na e-mail poukaz s kódem a webovou stránkou pro jeho uplatnění. Kromě výběru termínu budete moci zvolit rovněž různá vylepšení vašeho balíčku:

 • Přidat další cestovatele (děti i dospělé)
 • Zvolit datum pobytu a vstupu do Disneyland® Parku, nebo Walt Disney Studios® Parku
 • Možnost dokoupit si vstup do obou parků na 1 či 2 dny
 • Vybrat si hotel a kategorii pokoje podle svých představ
 • Prodloužit pobyt o preferovaný počet nocí

Důležité informace

 • V případě rezervace většího počtu osob doporučujeme dostupnost nejprve ověřit na naší zákaznické podpoře (+420 538 880 980, info@travelking.cz).
 • Rezervovaný termín vstupu do parku není možné změnit.

Disneyland® Paris

Disneyland® Paris se skládá ze dvou velkých zábavních parků umístěných přímo naproti sobě: Disneyland® Parku a Walt Disney Studios® Parku. Ať už navštívíte kterýkoliv z nich, nebo dokonce oba, užijete si den ve snovém světě zázraků a kouzel. Těšte se na nejrůznější atrakce pro všechny věkové kategorie, zábavná představení i setkání se známými pohádkovými postavičkami, s nimiž se můžete vyfotit.

Disneyland® Paris se skládá ze dvou velkých zábavních parků umístěných přímo naproti sobě: Disneyland® Parku a Walt Disney Studios® Parku. Každý z nich nabízí něco trochu jiného, avšak ať už navštívíte kterýkoliv z nich, nebo dokonce oba, užijete si den ve snovém světě zázraků a kouzel.

Walt Disney Studios® Park

Nasajete atmosféru Hollywoodu a zjistěte více o tvorbě vašich oblíbených filmů a pohádek. Také si nenechte si ujít horské dráhy, jako je Cars ROAD TRIP nebo různá představení.

Disneyland® Park

Tato část Disneylandu se skládá z pěti různých oblastí, které zahrnují nespočet horských drah, včetně Big Thunder Mountain, Buzz Lightyear Laser Blast a Star Wars Hyperspace Mountain. Srdcem a symbolem Disneyland® Parku je pohádkový zámek Šípkové Růženky. Po vzoru amerických Disneylandů® je zámek obklopen pěti tematickými světy, které nabízí řadu nejrůznějších atrakcí a nezapomenutelných zážitků:

 • Main Street USA – Hlavní ulice Spojených států ve stylu westernového městečka je vstupní bránou do zábavního parku. Najdete zde restaurace i obchůdky. Na železniční stanici můžete nasednout do vyhlídkového vláčku, ten vás proveze celým parkem.

 • Adventureland – Dobrodružný ostrov nabízí zážitky ze všech koutů světa. Vydejte se na pirátskou plavbu s Jackem Sparrowem, na průzkum starobylé ruiny s Indiana Jonesem, na safari v srdci Afriky nebo následujte Aladina kouzelnými uličkami Agrabahu.

 • Discoveryland – Země objevů je nejnovější částí parku, kde si na své přijdou všichni badatelé. Nejpopulárnější atrakcí je horská dráha Space Mountain: Mission 2, která vás v raketě vystřelí do vesmíru. Dále si zde po boku hrdinů z Toy Story zastřílíte z laserové pistole. Vyzkoušejte rovněž ponorku Julese Verna, jízdu v autech z 50. let nebo si zastřílejte z laserové postile po boku hrdinů z pohádky Toy Story.

 • Fantasyland – Svět fantazie je nejstarší částí parku, nejvíce si ji užijí především malí návštěvníci. Najdete zde úplně nejoblíbenější atrakci pařížského Disneylandu® – Small World (Malý svět), kde se svezete lodičkou světem plným pohádkových figurek. Společně s Petrem Panem se pak proletíte z Londýna až do Země Nezemě, nebo se projedte v čajových šálcích z Alenky z Říši divů. Právě tady potkáte oblíbené dětské postavičky jako Medvídek Pú, Popelka, Mickey Mouse, Minnie a další.

 • Frontierland (Pohraniční země) – Vydejte se na divoký západ mezi kovboje a indiány. Dominantou této části je horská dráha Big Thunder Mountain. Malé návštěvníky nadchne indiánská vesnička ve stylu pohádky o princezně Pocahontas a pro ty, kdo mají pro strach uděláno, je tady strašidelný dům.

Novinky v Disneylandu®

Kampus Marvel Avengers

 • Všichni marvelovští superhrdinové čekají, aby vás přivítali na nelítostném tréninku ve zcela novém kampusu Avenger ve Walt Disney Studios®! Setkejte se se Spider-Manem, Doctorem Strangem, Kapitánem Amerikou a s dalšími oblíbenými superhrdiny. Fanoušci Marvelu se mohou těšit na velkolepá vystoupení a kaskadérské kousky, dále na tematické restaurace a dvě adrenalinové atrakce.

 • Wakanda nechť žije! Zúčastněte se intenzivních tréninkových programů elitních bojovníků z Wakandy a vydejte se na horskou dráhu Flight Force. Rozbalte to na tanečním parketu s Gamorou a Strážci Galaxie nebo zdokonalte své reflexy a pomozte Spider-Manovi pochytat Spiderboty.

 • V parku Walt Disney Studios® se stanete součástí zcela nového dobrodružství. Těšit se můžete na Disney Junior Dream Factory – 20minutovou interaktivní show s oblíbenými postavami Disney, od Mickeyho, Minnie přes Timona až po Vampirinu nebo Fancy Nancy Clancy.

Před návštěvou s dětmi pamatujte, že na některé atrakce platí výškové omezení a bez dosažení patřičné výšky nebude dítě na atrakci vpuštěno.


Jak poukaz uplatnit?

V poukazu, který vám přijde po zakoupení na e-mail, najdete kód a odkaz na webovou stránku pro uplatnění. Na webové stránce nejprve zadejte kód z kupónu. Následně pokračujte ve výběru termínu, ubytování, počtu osob a dalších informací. Klikněte na tlačítko "Přejít na rezervaci". Vyplňte prosím své kontaktní údaje a znovu také vložte kód vašeho poukazu, aby se vám jeho hodnota odečetla od ceny pobytu.

Součástí zážitkového balíčku je kromě dvou vstupenek do Disneyland® Parku, nebo Walt Disney Studios® Parku také ubytování v prémiovém hotelu pro dvě osoby na 1 noc (2 dospělí, nebo 1 dospělí a 1 dítě). Budete si tak moci užít i další lákadla, která Paříž nabízí. V závislosti na vámi zvoleném ubytování může být v ceně zahrnuta také snídaně.

Kdy a jak si ubytování vyberete? Konkrétní hotel si zvolíte během procesu rezervace. Zobrazí se vám aktuální nabídka hotelů i jednotlivých typů pokojů dostupných pro vámi požadovaný počet osob a termín. Vy si jednoduše vyberete hotel, který se vám bude líbit nejvíce. Některé hotely jsou dostupné pouze za příplatek. Garantujeme vám, že alespoň v několika termínech je na výběr hotel bez doplatku.

Jak hotely do zážitkového balíčku vybíráme? Na ubytování, které vám nabízíme, si dáváme záležet. Snažíme se hotely vybírat tak, aby byly v blízkosti atrakce, na kterou máte vstupenku, případně v dosahu centra či letiště. Co se týče kategorie, jedná se o prémiové hotely s dobrým hodnocením zákazníků.

Disneyland® Paris najdete 32 km, tedy asi 20 minut jízdy, od Paříže. Přesná adresa parku je Bd de Parc, 77700 Coupvray, Francie.

Na místo se z hotelu dostanete autem či vlakem na nádraží Marne-la-Vallée/Chessy, které leží jen 2 minuty pěšky od Disneylandu®. Některé hotely také nabízí za příplatek autobusovou kyvadlovou dopravu přímo do parku.

 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • Disneyland® a Walt Disney Studios® v Paříži
 • © Disney uvodka
Vstupenka pro 2 osoby
a 1 noc v hotelu dle výběru za
4 998 Kč

Ukázka hotelů, ve kterých můžete být ubytováni

Příklady hotelů

Grand Magic Hotel ****
20 Av. de la Fosse des Pressoirs, 77700 Magny-le-Hongre
Moxy Paris Val d’Europe
2 Av. de l'Europe, 77144 Montévrain, Francie
Hotel de Berny ****
129 Av. Aristide Briand, 92160 Antony
Hotel Montbriand Antony ****
1 Av. de la Providence, 92160 Antony

Uvedené hotely jsou pouze příklady a jejich nabídka se mění. Ubytováni ovšem budete v kvalitním hotelu srovnatelné kategorie a nabídky služeb. V základní ceně je zahrnuto ubytování a vstupenka ve vybrané termíny dle dostupnosti pro dva. V rámci příplatků je možné zajistit prodloužení pobytu či ubytování v pokoji vyšší kategorie. Cena příplatků závisí na termínu pobytu, ročním období, hotelu, typu vstupenky a dostupnosti.

Jak zakoupit a uplatnit zážitkový balíček?

1. Kupte si zážitkový balíček Poukaz vám obratem přijde na e-mail.
2. Vyberte si datum pobytu Zvolte datum cesty v rámci platnosti.
3. Vylepšete svůj pobyt Zarezervujte si konkrétní hotel a další služby.
4. Dokončete rezervaci Finální potvrzení obdržíte na e-mail.
5. Užijte si jedinečný zážitek Teď už zbývá jen vyrazit a pořádně si to užít.
více než 900 000
spokojených zákazníků

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet