Dovolená v Rakousku u vody

Třpytící se hladina, kterou brázdí parník, příjemně teplá voda a pláže s měkkou trávou přímo vybízející k tomu, abyste si na nich rozprostřeli deku a opalovali se. I takhle může vypadat dovolená v Rakousku! Ubytujte se blízko jezera a užívejte si všech krás letního Rakouska.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Náš pobyt v Penzionu SUN jsme si s rodinou náramně užili. Městečko Gaming se nachází v malebné krajině uprostřed lesů a místo je skvělým výchozím bodem pro cyklovýlety po okolí. Penzion jsme navštívili uprostřed léta, a tak jsme hned vyrazili na místní koupaliště, které nabízí množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Výhodou tohoto rodinného penzionu jsou jeho čeští majitelé. Paní majitelka nám vyšla vstříc s našimi požadavky a představila nám všechny možnosti, které jejich ubytování nabízí. Plusem je také relativně dobrá dostupnost z ČR (od nás z jihu Moravy do tří hodin autem).”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Léto se nezadržitelně blíží a je načase vybírat dovolenou. Tenhle rok vás nelákají tropická vedra, ale zároveň nechcete přijít o pořádné letní koupání? Vydejte se letos na letní dovolenou do Rakouska! Průzračně čistá jezera a kvalitní termály se o vodní radovánky postarají.

Kam vyrazit v Rakousku k vodě?

Když se řekne dovolená v Rakousku, mnozí z nás si vybaví především výšlapy ve vysokých horách a objevování přírodních krás na turistických trasách. K letním výletům ale neodmyslitelně patří také osvěžení – a to nejlepší vás v Rakousku čeká právě u jezer! Uprostřed vysokých hor se zde skrývá mnoho jezer s neuvěřitelně čistou vodou, která je ideální ke koupání. Necháte se zlákat?

Která proslavená rakouská jezera se rozhodně vyplatí navštívit? To se dočtete v našem článku 10 nejlepších jezer pro letní osvěžení v Rakousku.

Pokud by vám ale uprostřed horkého léta přece jen nevyšlo počasí, nemusíte zoufat. Vyražte s celou rodinou na návštěvu vyhlášených rakouských termálů a odpočívejte v léčivé vodě, zatímco se vaše děti vyřádí na tobogánech. Výhled na štíty hor přímo z bazénu je samozřejmostí. O perfektní odpočinek se postará také wellness centrum přímo ve vašem ubytování.