Dovolená s dětmi v Itálii

Itálie je zemí, která má co nabídnout každému, kdo ji navštíví. Ať už se chcete koupat v moři, obdivovat historii nebo si pochutnávat na výtečném jídle, jste v této jižanské zemi správně. Dovolenou s dětmi v Itálii si užijete, ať už se vydáte za poznáním nebo za mořem.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt i cestu do Hotelu Borgo I Tre Baroni vzpomínám opravdu velice rád. Byla to moje první velká cesta po Itálii a první seznámení se s Toskánskem. Po zdolání kopce a serpentin se člověk ocitne v nádherné toskánské vesničce a stylově zařízeném hotelu. Čas můžete trávit u bazénu se sklenkou vína, nebo se vydat do Florencie, která je v pohodlné dojezdové vzdálenosti. S klidným srdcem mohu všem doporučit.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Itálie vás nadchne množstvím historických i přírodních divů, ale i autentickou atmosférou, za kterou se budete chtít neustále vracet. Užijte si rodinnou dovolenou v Itálii a vyberte si jedno z našich ubytování, které vám poskytne dokonalý komfort a které jsou blízko pláže i ikonických památek. V naší nabídce najdete také ubytování s dětmi zdarma.

S dětmi do Itálie za koupáním i na lyže

Je to právě moře, co se vybaví většině lidí, když se řekne dovolená v Itálii. Koupání a relax na pláži si v této prosluněné zemi užijete opravdu se vším všudy. Ubytovat se můžete v luxusních hotelech s venkovním bazénem, krásných vilách i menších penzionech. Moře, slunce a pravá italská zmrzlina – znáte nějakou lepší kombinaci?

A kam v Itálii k moři? Příjemné koupání na vás čeká na Sardinii, na Amalfi pobřeží i poblíž Neapoli nebo Benátek. Dokonalý klid u moře daleko od davů turistů na vás čeká v méně známých destinacích třeba na severu Itálie, namátkou městečko Capo Rizzuto. Chcete-li nějakou změnu, vyměňte moře za jezero a užijte si neopakovatelnou dovolenou u jezera Lago di Garda.

V zimě se zase o zábavu postarají parádní italské sjezdovky v alpských lyžařských střediscích. Spoustu hezkých momentů si na kopcích užijí jak zkušení lyžaři, tak děti, které se na lyžích teprve učí. Rozmanitost zdejších sjezdovek, velká dostupnost wellness a dechberoucí výhledy na zasněžené horské masivy vás naprosto okouzlí.

Rozkrývejte s dětmi tajemství historie v italských městech

Itálie je kolébkou evropské historie a kultury a vidět města jako Řím, Florencie, Benátky nebo Milán musí za svůj život navštívit každý milovník historie a staré architektury. Vyberte si některé z našich ubytování a procházejte se u proslulého Kolosea, fontány di Trevi nebo slavného Pantheonu. Nasávejte nezaměnitelnost atmosféru romantických italských měst a ochutnejte místní kulinářské dobroty.

Také pokud máte rádi umění, budete z Itálie unešení. Spoustu starých sochařských děl, galerií a památek v různých slozích potěší vaši uměleckou duši.