Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Katarína P.)

Personál je veľmi milý, ochotný. Strava vynikajúca. Prostredie výborné. Dobre sme si oddýchli.

Vynikající (Josef H.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné. Všechny služby byly poskytnuty na velmi dobré úrovni. Personál ochotný, vstřícný.

Vynikající (Jitka D.)

Rodinná atmosféra, milý personál. Byly jsme velmi spokojeny. Všechny nabízené služby odpovídaly našemu očekávání.

Vynikající (Renata B.)

Prostředí hotelu úžasné. Personál příjemný. Byl to opravdu relax. Co se týče okolí, ideální na procházky. Výlet do Mariánských lázní nesmí chybět.

Vynikající (Lenka V.)

Ubytování, strava, poskytované služby, personál hotelu - vše odpovídalo hotelu v kategorii luxus - takže naprostá spokojenost. Výletů se dá podnikat spousta, při nedostatku informací ochotně poradí na recepci hotelu, takže pobyt v tomto hotelu mohu určitě doporučit.

Vynikající (Světlana A.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, s poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni (strava výborná), personál ochoten, poradí - také spokojeni. Bohužel nepřálo počasí, nemohli jsme moc na výlety, ale prošli jsme alespoň Mariánské lázně a ty bychom určitě doporučili stejně tak i pobyt v hotelu.

Vynikající (Miloš F.)

Všechno bylo podle popisu, personál ochotný, pivo chlazené, výborný výlet na Kladskou; pobyt v bazénu doporučuji nechat na poledne - byl jsem v bazénu sám, manželka byla ve vířivce

Vynikající (Ivana B.)

Byli jsme moc spokojeni, hotel i okolí pěkné, strava výborná a wellness také. Personál hotelové restaurace velmi příjemný.

Vynikající (Jana K.)

Na Morris jsem jela letos podruhé a opět nebylo co vyčíst, vše naprosto profesionální, strava vynikající, prostředí luxusní, personál vlídný. V okolní lze doporučit Boheminium, Kladskou a Slavkovský les, pravoslavný kostel St. Vladimíra, Jantarovou komnatu a samozřejmě všechny prameny na původních místech :-) .

Vynikající (Veronika M.)

Krásný hotel, milý a ochotný personál, výborná strava. Doporučuji objednat všechny procedury předem, na místě už není možné další přikoupit. Jedinou výtku mám k úklidu, mohl by být preciznější (na pokojích bych ve skříních prach a špinavé koberce). Určitě se sem ale ráda vrátím, děkuji moc za příjemný odpočinek.