Perfektní dovolená v Golf Hotelu Morris ****

Golf Hotel Morris **** leží v klidné části oblíbených Mariánských Lázní a ročně ho navštíví přibližně 20 tisíc spokojených zákazníků. Hotel spadá pod věhlasnou síť hotelů Morris, takže si můžete být jistí maximální kvalitou služeb a ubytování.

Těšte se na elegantně vybavené pokoje, ve kterých se bude cítit příjemně i ten nejnáročnější klient. V pokoji najdete pohodlné manželské lůžko, satelitní televizi, telefon, WiFi připojení a minibar. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Vynikající gastronomie a dokonalý relax

V atriové restauraci hotelu si pochutnáte na snídani a večeři. Dopřát si zde můžete ale také oběd. Restaurace se specializuje na středomořskou kuchyni a každý měsíc podává různé speciality (mexické, řecké,... ). V denním caffe baru se pak osvěžte koktejlem nebo si zajděte na kávu a dezert.

A kam za odpočinkem? Přece do luxusního hotelového wellness centra s vířivkou, saunou, relaxačními lehátky, ale také s bohatou nabídkou různých léčebných, relaxačních a balneo procedur všeho druhu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena B.)

***** vše super

Dobré (Iveta O.)

Jelikož jsme tam s manželem byli se třemi dětmi a z toho ta nejmladší měla 4,5 měsíce, myslela jsem si, že budeme ubytovaní přímo v hotelu, kde jsou procedury a jídlo. Ale bohužel. Bydleli jsme ve vedlejším, tudíž jsme se museli pokaždé oblékat. O nás dospělé nejde. Ale několikrát denně oblékat kvůli jenom 2 minutovému přechodu mimčo, bylo docela šílený. A to zrovna mrzlo, takze to neslo prikryt jen do deky. Kdyz jsem pobyt objednávala, tak o malém mimču věděly, tak nechápu, proč nás neubytovali v hlavní budově, kde bylo i jiné miminko. Co se týče pokojů, tak byli pěkné a velké, jen i když je tam zákaz kouření, tak jsme dostali pokoj zakouřený. Ubytovávali jsme se až kolem 17.hodiny, tak ho mohli dostatečně vyvětrat, což nebylo. Jídlo dobré, ale nás bylo 5 a procedury jsme časově dostali tak, že jsme přišli pozdě na večeři nebo na snídani a pak už při večeři nebylo možno objednat ze všech jídel a i porce podle toho vypadala. Jinak procedury super. Celkově bych to shrnula tak, že bych tam už nikdy s rodinou nejela a ani bych to nedoporučila nikomu. Jet tam jen v páru, nebo s kamarádkou, tak si to člověk určitě užije a je spokojený. Má více výběru.

Vynikající (Marcela H.)

Prostředí hotelu pěkné. Vše odpovídalo tomu, co jsme si objednali. Strava výborná a personál hotelu naprostá spokojenost.