• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Perfektní dovolená v Golf Hotelu Morris ****

Golf Hotel Morris **** leží v klidné části oblíbených Mariánských Lázní a ročně ho navštíví přibližně 20 tisíc spokojených zákazníků. Hotel spadá pod věhlasnou síť hotelů Morris, takže si můžete být jistí maximální kvalitou služeb a ubytování.

Těšte se na elegantně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, internetem a minibarem, ve kterých se bude cítit příjemně i ten nejnáročnější klient.


Golf Hotel Morris **** se těší příznivým recenzím zákazníků Travelkingu, kteří oceňují jak ochotu personálu, tak služby, vybavení hotelu i lokalitu.


V atriové restauraci hotelu si pochutnáte na snídani a večeři. Dopřát si zde můžete ale také oběd. Restaurace se specializuje na středomořskou kuchyni a každý měsíc podává různé speciality (mexické, řecké,... ). V denním caffe baru se pak osvěžte koktejlem nebo si zajděte na kávu a dezert.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana K.)

Hotel odpovídal popisu, personál byl příjemný a profesionální, obědy a večeře výborné, jen u snídaně nám chybělo více čerstvého ovoce a zeleniny.

Vynikající (Světlana A.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, s poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni (strava výborná), personál ochoten, poradí - také spokojeni. Bohužel nepřálo počasí, nemohli jsme moc na výlety, ale prošli jsme alespoň Mariánské lázně a ty bychom určitě doporučili stejně tak i pobyt v hotelu.

Vynikající (Ivana K.)

Prostředí hotelu úžasné, domácké, klidně v retro stylu, personál milý a vstřícný, pracovnice wellness ochotné, milé, profesionálně na výborné úrovni, jídlo dostačující výběr a chutné, procedury v rámci balíčku jsme absolvovali bez problémů. Celkové super doporučují.