• Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Perfektní dovolená v Golf Hotelu Morris ****

Golf Hotel Morris **** leží v klidné části oblíbených Mariánských Lázní a ročně ho navštíví přibližně 20 tisíc spokojených zákazníků. Hotel spadá pod věhlasnou síť hotelů Morris, takže si můžete být jistí maximální kvalitou služeb a ubytování.

Těšte se na elegantně vybavené pokoje, ve kterých se bude cítit příjemně i ten nejnáročnější klient. V pokoji najdete pohodlné manželské lůžko, satelitní televizi, telefon, WiFi připojení a minibar. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Vynikající gastronomie a dokonalý relax

V atriové restauraci hotelu si pochutnáte na snídani a večeři. Dopřát si zde můžete ale také oběd. Restaurace se specializuje na středomořskou kuchyni a každý měsíc podává různé speciality (mexické, řecké,... ). V denním caffe baru se pak osvěžte koktejlem nebo si zajděte na kávu a dezert.

A kam za odpočinkem? Přece do luxusního hotelového wellness centra s vířivkou, saunou, relaxačními lehátky, ale také s bohatou nabídkou různých léčebných, relaxačních a balneo procedur všeho druhu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela H.)

Prostředí hotelu pěkné. Vše odpovídalo tomu, co jsme si objednali. Strava výborná a personál hotelu naprostá spokojenost.

Vynikající (Jana A.)

Vše bylo tak jak nabízela nabídka. Strava velmi chutná, procedury skvělé, sauna, vířivka luxus. Personál velice milý. Doporučuji pobyt známým. Okolí je s různými zajímavostmi a zábavou.

Vynikající (Jana V.)

Jsme starší lidé bez auta se zdrav omezením. Místo,spoj do M.L. nám vyhovovaly. Škoda, že nám nikdo nedoporučil blízké miniatury a jiná místa. Sami jsme se nezeptali. Toto místo bychom doporučili .