Pension Berounka *** v Jizerských horách nabízí balíček pro skvělou rodinnou dovolenou. V ceně máte polopenzi i neomezenou konzumaci nápojů, vyžití najdete na sportovním hřišti, dětském hřišti a na zahradě s ohništěm. Dítě do 12 let má pobyt zdarma.

Dovolená s širokým výběrem výletů

Toulky po okolí vás zavedou například na horu Štěpánka, k prameni Nisy nebo k přehradám v okolí. Ve Frýdlantu můžete navštívit hrad a zámek, na kole pak využijte třeba Cyklostezku Járy Cimrmana.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michal M.)

Super víkend se vším co bylo slíbeno. Dobré jídlo, ochotný personál a slušné ubytování včetně všech služeb. Velmi doporučuji.

Vynikající (Naďa M.)

Byli jsme velmi spokojení, pobyt odpovídal popisu. Strava byla výborná, personál skvělý a vstřícný, pobyt jsme si naprosto užili. Penzion je umístěn stranou v klidné části, kde je v noci klid a ticho. Na výlety po okolí to není daleko, např. Protržená přehrada Desná cca 5 km. Doporučila bych naučnou stezku Vodopády Jedlová nebo výlet lanovkou na Tanvaldský Špičák. Je tu mnoho zajímavých míst k navštívení, na přejezdy autem nebo na kole to není daleko. Akorát musíte počítat s tím, že jste v horách a jsou tu kopce. :-))

Vynikající (Vaclav C.)

Se vším naprostá spokojenost. Vše bylo splněno dle popisu na voucheru. Personál byla pouze jedna velice příjemná žena, která ovládala jak výčep tak kuchyň. Velká pochvala. Výlet jsme si udělali do Polska do termalu Cieplice. Tam se určitě letos ještě jednou podíváme.

Vynikající (Miluše B.)

V penzionu Berounka se nám líbilo, prostředí útulné, čisté, všechny služby, které byly nabídnuty nám také byly poskytnuty, personál byl ochotný, strava byla velmi chutná, podávána v bufetové formě. Vzhledem k tomu, že náš pobyt byl začátkem srpna při velkých teplotách, tak jsme navštěvovali koupaliště, ale krajina Jizerských hor se nám velice líbila.

Vynikající (Zdenka ?.)

Personál i pan vedoucí, všichni byli velice příjemní a ochotní. Vše odpovídalo popisu. Doporučuji Šrůtková.

Vynikající (Eva ?.)

Naprostá spokojenost! Pokoje skromnější, ale vše ostatní v naprostém pořádku! Luxusní jídlo, výborný personál, nápoje zdarma, velká spokojenost. Krásná odpočinková dovolená.

Skvělé (Markéta P.)

Milá, ochotná obsluha, kuchař výborný. Pokoje jednoduché, poněkud tenké stěny, takže z vedlejšího pokoje bylo téměř vše slyšet. Skvělá domácí vajíčka, která jsme si mohli koupit i domů.

Vynikající (Vojtěch N.)

Za tu cenu jsme si s přítelkyní nemohli přát víc. Ubytování bylo čisté a jídlo chutné.

Vynikající (Milan H.)

Ubytování je skromné, ale nevadí. Strava výborná a chutná, ale zejména snídaně mohla být rozmanitější zejména jsme postrádali zeleninu a aspoň ještě jeden teplý pokrm. Komunikace s majitelem byla v pohodě.