Wellness pobyty v Korutanech

Jedno průzračné jezero vedle druhého a mohutné vrcholky hor sklánějící se nad nimi. Takové úchvatné scenérie nabízí jih Rakouska. Korutany jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou kdykoliv během roku. Vyberte si wellness pobyt v Korutanech a načerpejte síly v překrásné přírodě i ve vířivce.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Chalet Bellevue Alm *** byl naprosto jedinečný. Líbilo se nám snad všechno: prostředí hor, stylové pokoje a restaurace, velmi milý personál a také parádní wellness v partnerském hotelu. Kromě designu nás na pokoji nadchla prostorná terasa s posezením. V restauraci s krbem jsme si pochutnali na vynikajících snídaních v alpském stylu. Skvělým zážitkem byl i večer s živou hudbou a prasetem na rožni. V okolí je navíc spoustu krásných míst a možností výletů. Určitě se sem ještě vrátíme, a to nejlépe v zimě!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Opěvovaná příroda rakouských Korutan je charakteristická průzračnými jezery, které hrají všemi odstíny modré, vysokými skalnatými vrcholy a hustými lesy. Až sem dorazíte, budete si připadat, že jste našli ráj na zemi. Čistý horský vzduch vám dodá síly, stejně jako wellness pobyt v Korutanech, na kterém si budete moci užívat chvíle ve vířivce nebo v bazénu.

Odpočinek i zábava od jara až do zimy – wellness pobyty v Korutanech

Nejjižnější spolková země Rakouska, Korutany, představuje ideální destinaci pro rodinnou dovolenou. Pestré možnosti vyžití, příležitosti k odpočinku, zábavě i sportu a ubytování na vysoké úrovni činí z tohoto oblíbeného regionu idylickou destinaci pro celoroční pobyt. V létě se tu můžete těšit na příjemné koupání v jednom z nespočtu jezer. Pohádkově se budete mít u největšího korutanského jezera Wörthersee nebo u nejteplejšího Klopeiner See.

V zimě zase oceníte moderní lyžařské areály s nejnovějším vybavením a parádními sjezdovkami. Lyžaři se sem sjíždí z celé Evropy za 800 kilometry sjezdovek a 28 skiareály. Zkuste třeba Gastein ski areál, lyžařské středisko Petzen nebo Bad Kleinkirchheim. V zimě i v létě vás budou po tváři lechtat sluneční paprsky a vaše dovolená tak bude plná radostných momentů.

Do Korutan si můžete přijet také odpočinout. Čekají vás tu wellness pobyty s vířivkami, saunami a bazény. Odpočívat navíc můžete přímo v lázních, třeba ve městě Bad Gestein, kde objevíte unikátní skalní lázně. Pro maximální komfort si vyberte hotely propojené s lázněmi, ať to máte blízko na masáž i ke všem vodním atrakcím.