Wellness pobyty v Korutanech

Jedno průzračné jezero vedle druhého a mohutné vrcholky hor sklánějící se nad nimi. Takové úchvatné scenérie nabízí jih Rakouska. Korutany jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou kdykoliv během roku. Vyberte si wellness pobyt v Korutanech a načerpejte síly v překrásné přírodě i ve vířivce.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Vlídný personál nám vždy vyšel vstříc, jídlo bylo výborné a na pokoji nám nic nechybělo. Překvapilo nás, že přestože hotel poskytuje prvotřídní služby, stále si zachovává domácí atmosféru a přátelský přístup. Chvíle pohody jsme zažívali jak v hotelové restauraci, tak při večerním posezení se sklenkou vína na balkoně nebo na zahradní terase. Nádherné bylo i okolí ubytování. Ať už jsme během pobytu vyrazili kamkoliv, provázely nás dechberoucí výhledy. Pokud si chcete na chvíli odpočinout v prostředí okouzlující přírody, pak je pro vás pobyt v Hotelu Alpenblick to pravé. ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Junior Copywriter
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu


Opěvovaná příroda rakouských Korutan je charakteristická průzračnými jezery, které hrají všemi odstíny modré, vysokými skalnatými vrcholy a hustými lesy. Až sem dorazíte, budete si připadat, že jste našli ráj na zemi. Čistý horský vzduch vám dodá síly, stejně jako wellness pobyt v Korutanech, na kterém si budete moci užívat chvíle ve vířivce nebo v bazénu.

Odpočinek i zábava od jara až do zimy – wellness pobyty v Korutanech

Nejjižnější spolková země Rakouska, Korutany, představuje ideální destinaci pro rodinnou dovolenou. Pestré možnosti vyžití, příležitosti k odpočinku, zábavě i sportu a ubytování na vysoké úrovni činí z tohoto oblíbeného regionu idylickou destinaci pro celoroční pobyt. V létě se tu můžete těšit na příjemné koupání v jednom z nespočtu jezer. Pohádkově se budete mít u největšího korutanského jezera Wörthersee nebo u nejteplejšího Klopeiner See.

V zimě zase oceníte moderní lyžařské areály s nejnovějším vybavením a parádními sjezdovkami. Lyžaři se sem sjíždí z celé Evropy za 800 kilometry sjezdovek a 28 skiareály. Zkuste třeba Gastein ski areál, lyžařské středisko Petzen nebo Bad Kleinkirchheim. V zimě i v létě vás budou po tváři lechtat sluneční paprsky a vaše dovolená tak bude plná radostných momentů.

Do Korutan si můžete přijet také odpočinout. Čekají vás tu wellness pobyty s vířivkami, saunami a bazény. Odpočívat navíc můžete přímo v lázních, třeba ve městě Bad Gestein, kde objevíte unikátní skalní lázně. Pro maximální komfort si vyberte hotely propojené s lázněmi, ať to máte blízko na masáž i ke všem vodním atrakcím.