Wellness pobyty pro dva s all inclusive

Dopřejte svému tělu i mysli zasloužený odpočinek s prvotřídními gurmánskými zážitky. Masáže, sauny nebo vířivka pro dva s all inclusive stravováním jsou ideálním spojením relaxu a dobrého jídla.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Toužíte po dokonalé bezstarostné dovolené? Splňte si sen a vyražte i se svou polovičkou na wellness pobyt plný odpočinku ve vířivce nebo v relaxačním bazénu. Pokud budete mít v ceně balíčku také stravu formou all inclusive, ušetříte si každodenní starosti s vařením nebo vybíráním restaurace.

Dokonalá romantika na wellness pobytu

Není nic lepšího, než s partnerem oslavit výročí, svátek zamilovaných nebo narozeniny na nějakém výjimečném místě. Záleží jen na vás, jestli dáváte přednost aktivní dovolené, nebo se plně oddáte odpočinku. O pořádnou dávku romantiky se již postará wellness centrum, kde si budete moci užívat jeden druhého. Ještě rychleji zapomenete na povinnosti a stres všedních dní během masáže nebo [procedur](https: //travelking.cz/vse?wellness=ano&all-inclusive=ano&pro-dva=ano&s-procedurami=ano).

Stravování all inclusive vám zaručí, že hladoví během pobytu nebudete ani na chvilku. Každý den pobytu zahájíte bohatou snídaní a stejně bezstarostné budou vaše chvíle během oběda a večeře. Navíc se můžete těšit i na různé drobné chuťovky k zakousnutí či nápoje mezi hlavními jídly. Pokud toužíte po něčem extra pro svou lásku, vyberte si [romantický pobyt], kde může být součástí balíčku také romantická večeře nebo láhev vína.