Wellness pobyty pro dva s all inclusive

Dopřejte svému tělu i mysli zasloužený odpočinek s prvotřídními gurmánskými zážitky. Masáže, sauny nebo vířivka pro dva s all inclusive stravováním jsou ideálním spojením relaxu a dobrého jídla.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Obchodní tým


Toužíte po dokonalé bezstarostné dovolené? Splňte si sen a vyražte i se svou polovičkou na wellness pobyt plný odpočinku ve vířivce nebo v relaxačním bazénu. Pokud budete mít v ceně balíčku také stravu formou all inclusive, ušetříte si každodenní starosti s vařením nebo vybíráním restaurace.

Dokonalá romantika na wellness pobytu

Není nic lepšího, než s partnerem oslavit výročí, svátek zamilovaných nebo narozeniny na nějakém výjimečném místě. Záleží jen na vás, jestli dáváte přednost aktivní dovolené, nebo se plně oddáte odpočinku. O pořádnou dávku romantiky se již postará wellness centrum, kde si budete moci užívat jeden druhého. Ještě rychleji zapomenete na povinnosti a stres všedních dní během masáže nebo [procedur](https: //travelking.cz/vse?wellness=ano&all-inclusive=ano&pro-dva=ano&s-procedurami=ano).

Stravování all inclusive vám zaručí, že hladoví během pobytu nebudete ani na chvilku. Každý den pobytu zahájíte bohatou snídaní a stejně bezstarostné budou vaše chvíle během oběda a večeře. Navíc se můžete těšit i na různé drobné chuťovky k zakousnutí či nápoje mezi hlavními jídly. Pokud toužíte po něčem extra pro svou lásku, vyberte si [romantický pobyt], kde může být součástí balíčku také romantická večeře nebo láhev vína.