Romantický pobyt pro dva s all inclusive

Pokud máte s vaším partnerem za to, že láska prochází žaludkem, nemělo by na vašem romantickém pobytu chybět all inclusive. Lásky, jídla i pití bude zkrátka neomezené množství!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Pokud se svým milovaným sdílíte lásku k jídlu, je pro vás romantický pobyt s all inclusive jasnou volbou. Hoďte za hlavu všechny starosti a užívejte si pouze jeden druhého. Ráno si vychutnáte bohatou snídani, v poledne se posilníte lahodným obědem a dokonalým zakončením dne pak bude výtečná večeře. Díky svačinkám rozhodně nehrozí ani hlad během dne. V balíčku bývají zahrnuty i nápoje, takže se nemusíte obávat ani o dostatečný pitný režim.