Luxusní pobyty pro dva

Luxusní pobyty pro dva, které potěší všechny páry, výběr té nejlepší dovolené v Evropě, kterou můžete věnovat sobě nebo svým blízkým.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Sport Art Centrum Hotel nabízí opravdu skvělé vyžití. Ráda bych se sem někdy vrátila, a to nejen kvůli velkému krytému bazénu a wellness se saunou. Užili jsme si například i multifunkční halu s badmintonem. Personál byl velice ochotný a prostorný pokoj disponoval vším potřebným. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od Rožnova pod Radhoštěm a dalších turistických cílů v okolí. Doporučuji navštívit Jurkovičovu rozhlednu a Pustevny.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


Večeře v oceněními ověšených restauracích, nádherné prostory hotelů, výlety po horách i procházky romantickými zákoutími měst, odpočinek ve vířivce jen s vaší polovičkou - zní to neodolatelně, že? Nechte děti u prarodičů a vydejte se na luxusní pobyt jen ve dvou. Uvidíte, že se domů vrátíte jako znovuzrození.

Kam se vydat na luxusní pobyt ve dvou?

K nádherným interiérům, znamenité kuchyni a vždy vstřícnému personálu v luxusních hotelech neodmyslitelně patří také relax ve wellness centru. Užijte si ho přímo v hotelu během vaší luxusní dovolené s wellness.

Abyste měli jistotu, že vámi vybrané ubytování se skutečně vyznačuje prvotřídními službami, všímejte si na pobytech nálepky Osobně ověřeno. Pyšní se s ní jedině ta ubytovací zařízení, které ověřil člen týmu Travelking,anebo má samé pozitivní hodnocení našich zákazníků a hosté se do nich rádi vracejí.

Vydejte se na luxusní pobyt ve dvojici a poznejte ty nejprestižnější hotely v Česku. Pokud máte naší krajinu již prozkoumanou, podívejte se do naší nabídky luxusních pobytů v sousedním Slovensku, Polsku, Rakousku nebo lázeňském Maďarsku.