Luxusní pobyty pro dva

Luxusní pobyty pro dva, které potěší všechny páry, výběr té nejlepší dovolené v Evropě, kterou můžete věnovat sobě nebo svým blízkým.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Večeře v oceněními ověšených restauracích, nádherné prostory hotelů, výlety po horách i procházky romantickými zákoutími měst, odpočinek ve vířivce jen s vaší polovičkou - zní to neodolatelně, že? Nechte děti u prarodičů a vydejte se na luxusní pobyt jen ve dvou. Uvidíte, že se domů vrátíte jako znovuzrození.

Kam se vydat na luxusní pobyt ve dvou?

K nádherným interiérům, znamenité kuchyni a vždy vstřícnému personálu v luxusních hotelech neodmyslitelně patří také relax ve wellness centru. Užijte si ho přímo v hotelu během vaší luxusní dovolené s wellness.

Abyste měli jistotu, že vámi vybrané ubytování se skutečně vyznačuje prvotřídními službami, všímejte si na pobytech nálepky Osobně ověřeno. Pyšní se s ní jedině ta ubytovací zařízení, které ověřil člen týmu Travelking,anebo má samé pozitivní hodnocení našich zákazníků a hosté se do nich rádi vracejí.

Vydejte se na luxusní pobyt ve dvojici a poznejte ty nejprestižnější hotely v Česku. Pokud máte naší krajinu již prozkoumanou, podívejte se do naší nabídky luxusních pobytů v sousedním Slovensku, Polsku, Rakousku nebo lázeňském Maďarsku.