Luxusní pobyty pro dva

Luxusní pobyty pro dva, které potěší všechny páry, výběr té nejlepší dovolené v Evropě, kterou můžete věnovat sobě nebo svým blízkým.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Večeře v oceněními ověšených restauracích, nádherné prostory hotelů, výlety po horách i procházky romantickými zákoutími měst, odpočinek ve vířivce jen s vaší polovičkou - zní to neodolatelně, že? Nechte děti u prarodičů a vydejte se na luxusní pobyt jen ve dvou. Uvidíte, že se domů vrátíte jako znovuzrození.

Kam se vydat na luxusní pobyt ve dvou?

K nádherným interiérům, znamenité kuchyni a vždy vstřícnému personálu v luxusních hotelech neodmyslitelně patří také relax ve wellness centru. Užijte si ho přímo v hotelu během vaší luxusní dovolené s wellness.

Abyste měli jistotu, že vámi vybrané ubytování se skutečně vyznačuje prvotřídními službami, všímejte si na pobytech nálepky Osobně ověřeno. Pyšní se s ní jedině ta ubytovací zařízení, které ověřil člen týmu Travelking, anebo má samé pozitivní hodnocení našich zákazníků a hosté se do nich rádi vracejí.

Vydejte se na luxusní pobyt ve dvojici a poznejte ty nejprestižnější hotely v Česku. Pokud máte naší krajinu již prozkoumanou, podívejte se do naší nabídky luxusních pobytů v sousedním Slovensku, Polsku, Rakousku nebo lázeňském Maďarsku.