Luxusní pobyty pro dva

Luxusní pobyty pro dva, které potěší všechny páry, výběr té nejlepší dovolené v Evropě, kterou můžete věnovat sobě nebo svým blízkým.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Večeře v oceněními ověšených restauracích, nádherné prostory hotelů, výlety po horách i procházky romantickými zákoutími měst, odpočinek ve vířivce jen s vaší polovičkou - zní to neodolatelně, že? Nechte děti u prarodičů a vydejte se na luxusní pobyt jen ve dvou. Uvidíte, že se domů vrátíte jako znovuzrození.

Kam se vydat na luxusní pobyt ve dvou?

K nádherným interiérům, znamenité kuchyni a vždy vstřícnému personálu v luxusních hotelech neodmyslitelně patří také relax ve wellness centru. Užijte si ho přímo v hotelu během vaší luxusní dovolené s wellness.

Abyste měli jistotu, že vámi vybrané ubytování se skutečně vyznačuje prvotřídními službami, všímejte si na pobytech nálepky Osobně ověřeno. Pyšní se s ní jedině ta ubytovací zařízení, které ověřil člen týmu Travelking,anebo má samé pozitivní hodnocení našich zákazníků a hosté se do nich rádi vracejí.

Vydejte se na luxusní pobyt ve dvojici a poznejte ty nejprestižnější hotely v Česku. Pokud máte naší krajinu již prozkoumanou, podívejte se do naší nabídky luxusních pobytů v sousedním Slovensku, Polsku, Rakousku nebo lázeňském Maďarsku.