Luxusní pobyty pro dva

Luxusní pobyty pro dva, které potěší všechny páry, výběr té nejlepší dovolené v Evropě, kterou můžete věnovat sobě nebo svým blízkým.

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko)
Recenze zákazníka

“Velký hotel s moderním vybavením. Bazén v posledním patře s úžasným výhledem na Krakov, vířivka, sauna a pára o patro níže. Pár desítek metrů na tramvaj, či pár stovek metrů do židovské čtvrti Kazimierz nebo dál do centra - takže super lokalita! Čisté pokoje, bohatá snídaně, vstřícný personál hotelu.”

5/5
(Alena C. - Česko)


Večeře v oceněními ověšených restauracích, nádherné prostory hotelů, výlety po horách i procházky romantickými zákoutími měst, odpočinek ve vířivce jen s vaší polovičkou - zní to neodolatelně, že? Nechte děti u prarodičů a vydejte se na luxusní pobyt jen ve dvou. Uvidíte, že se domů vrátíte jako znovuzrození.

Kam se vydat na luxusní pobyt ve dvou?

K nádherným interiérům, znamenité kuchyni a vždy vstřícnému personálu v luxusních hotelech neodmyslitelně patří také relax ve wellness centru. Užijte si ho přímo v hotelu během vaší luxusní dovolené s wellness.

Abyste měli jistotu, že vámi vybrané ubytování se skutečně vyznačuje prvotřídními službami, všímejte si na pobytech nálepky Osobně ověřeno. Pyšní se s ní jedině ta ubytovací zařízení, které ověřil člen týmu Travelking, anebo má samé pozitivní hodnocení našich zákazníků a hosté se do nich rádi vracejí.

Vydejte se na luxusní pobyt ve dvojici a poznejte ty nejprestižnější hotely v Česku. Pokud máte naší krajinu již prozkoumanou, podívejte se do naší nabídky luxusních pobytů v sousedním Slovensku, Polsku, Rakousku nebo lázeňském Maďarsku.