Všechny krásy i lákadla polských Tater budete mít co byste kamenem dohodili! Vždyť Penzion Novobilski *** leží jen 50 m od oblíbeného termálního parku Terma Bania. Čeká vás ubytování v příjemném prostředí, vstup do Terma Bania, zapůjčení kola nebo Nordic Walking holí a různé slevy, s kterými si nádhernou oblast Białka Tatrzańska užijete naplno.

Moderní ubytování pod polskými Tatrami

Penzion Novobilski ***, zařízený v horském stylu s moderními prvky, najdete uprostřed krásné přírody nedaleko polských Tater, jen 10 km od slovenských hranic. Ubytováni budete v dvoulůžkovém pokoji odpovídajícímu vysokému standardu. V moderních pokojích laděných do světlých barev vám kromě pohodlné postele poslouží i posezení, LCD TV, sada na přípravu čaje a kávy, či WiFi připojení. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s fénem na vlasy. Krásné okolí si navíc vychutnáte i při pohledu z balkonu.

Přes den se můžete těšit na delikátní pochoutky z menu hotelové restaurace Novobilski. Ráno vás budou čekat snídaně podávané formou bufetu. Večer si zas pochutnáte na servírovaných specialitách, při jejichž přípravě kombinuje šéfkuchař regionální prvky s moderní kuchyní. V teplých měsících dejte přednost sezení na venkovní zahradní terase.

Skvělé služby pro malé i velké

Pobyt v Penzionu Novobilski *** nadchne i ty nejmenší - vyřádí se totiž v dětském koutku nebo na venkovním hřišti. Dospělí zase mohou využít služeb mini fitness zóny, půjčovny sportovních potřeb nebo si opéct něco dobrého na zahradním grilu.

Pension Novobilski

Środkowa 182, Białka Tatrzańska
Polsko

+48 785 315 935

rezerwacja@pensjonatnovobilski.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
50 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
50 m
Sjezdovka
0,3 km