Dovolená v německých horách

Za turistikou i špičkovými lyžařskými středisky vyrazte do Německa. Na hranici s Českou republikou se táhnou Erzgebirge (Krusné hory) a Bavorský les. Na hranicích s Rakouskem pak už čekají nádherné Alpy.

Načítám nabídky...


Náš největší soused ukrývá mnoho přírodních krás, za kterými se vyplatí vyrazit. Německo s námi některá pohoří sdílí, a tak můžete poznat třeba německou stranu Krušných hor nebo Šumavy, která se nazývá Bavorský les. Na jihu země se tyčí nádherné Alpy v čele s nejvyšší horou Zugspitze (2 962 m).

Německé hory jsou ideální destinací pro aktivní zábavu v létě i v zimě

V létě i v zimě vás v německých horách čeká mnoho aktivní zábavy. Vyrazte s celou rodinou nebo drahou polovičkou na vysokohorské túry a kochejte se po cestě překrásnými výhledy. Nádhernou přírodu doplní zajímavé turistické atrakce, jako stezky korunami stromů, rozhledny nebo horské chaty.

V Krušných horách vyšplhejte na nejvyšší horu Fichtelberg, v Bavorském lese si vyrazte na Stezku korunami stromů Neuschönau a v Alpách navštivte ledovcová jezera a ochutnejte typickou německou kuchyni. Ať už vyrazíte do kterýchkoliv německých hor, čeká vás hustá síť turistických a cyklistických tras s mnoha atrakcemi poblíž.

V zimě se německá pohoří zaplní lyžaři, snowboardisty a běžkaři, kteří sem vyrážejí za perfektními sněhovými podmínkami, moderními skiareály a krásnou přírodou. Vypravte se sem za zimními radovánkami i vy, třeba do oblíbených lyžařských středisek Fichtelberg, Altenberg či Berchtesgaden, který potěší rodiny s dětmi.