Vydejte se do Hotelu Majerik ***, který leží jen 100 metrů od termálního jezera Hévíz, ke kterému dostanete vstupenku. Čeká vás ubytování v komfortních pokojích a také chutná polopenze v hotelové restauraci. Za příplatek si zapůjčte kola, anebo dopřejte některou z wellness procedur.

O ubytování

Hotel Majerik *** leží v centru maďarského lázeňského města Hévíz pouhých 400 m od slavného termálního jezera s lázněmi. Malebné historické centrum města s promenádou a vyhlášenými farmářskými trhy doslova láká k příjemným procházkám. V blízkém Keszthely (6 km) navštivte nádherný zámek Helios nebo zajímavá muzea – například tortury či vína. Břehy jezera Balaton jsou vzdáleny jen 7 km – vydejte se na romantickou projížďku lodí. Krásy okolní Balatonské vrchoviny můžete prozkoumáte pěšky či v sedle kola po mnoha turistických trasách.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem. K vašemu pohodlí budete mít na pokoji k dispozici televizi, WiFi připojení, lednici, telefon a vlastní koupelnu s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Těšit se můžete na speciality maďarské i mezinárodní kuchyně. Ráno si v hotelové restauraci vychutnáte snídani ve formě bohatého bufetu. Večer se zde servírují večeře. Pokud dostanete chuť na oblíbený nápoj, vydejte se do lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Odpočiňte si v hotelové sauně nebo si dopřejte některou z masáží a kosmetických procedur.

Majerik Hotel ***

Majerik Hotel ***

Ersébet Királyné u. 9 , Hévíz
Maďarsko

+36 20 298 7006

info@majerikhotel.hu

Check In
13:00 - 20:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 2 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
0,4 km
Zastávka
100 m